Masta Ace i Marco Polo zagrają 3 koncerty w Polsce!

współpraca płatna
dodano: 2024-05-22 21:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 4)

Sezon koncertowy trwa w najlepsze - szykuje się naprawdę jeden z najbardziej obfitych, jeśli chodzi o występy klasyków rapu. Swój powrót do Polski na trzy koncerty zapowiedzieli doskonale znani polskiej publiczności Masta Ace i Marco Polo!

Ace i Marco zagrają 14 czerwca w Warszawie (w Progresji), 15 czerwca w Krakowie (w Klubie Spotkań Poczta Główna) oraz 16 czerwca w Gdańsku (w Drizzly Grizzly).

Kariera Masta Ace'a trwa już ponad trzy dekady.
 Począwszy od jego debiutanckiej solowej płyty „Take a Look Around” w 1990 roku, poprzez kultowe albumy “Disposable Arts” i „A Long Hot Summer” czy albumy nagrane z Edo G i grupą eMC - Ace wciąż udowadnia że pozostaje w świetnej formie, dostarczając nam kolejne opowieści w formie albumów. Jego twórczością inspirowali się m.in. Eminem i Nas. Marco Polo z kolei to wirtuoz MPC i król boombapowych brzmień, polscy fani zapewne pamiętają jego wspólny album z O.S.T.R. - “Kartagina” (Album Roku 2015 w Polsce). Ace i Marco współpracują ze sobą od lat, wspólnymi siłami stworzyli klasyczne sztosy takie jak “Nostalgia”, “Glory (Finish Hard)”, “Breukelen Brooklyn” czy “Certified”.

Panowie wracają do Polski z nowym, wspólnym albumem „Richmond Hill”. Spodziewajcie się prawdziwej muzycznej uczty, starych i nowych klasyków w wykonaniu jednego z najlepszych współczesnych duetów MC-producent!

Występy uświetnią nie mniej zacni goście. Wraz z Ace'em zagrają: jego towarzysz ze składu eMC - Stricklin oraz reprezentujący Nowy Jork Zac Ivie. Support w Krakowie zapewni niezawodny DJ Chester. W Warszawie i w Gdańsku Ace'owi i Marco towarzyszyć będą także legendy z naszego podwórka: DJ 600V, Eldo oraz Daniel Drumz!

Organizatorem warszawskiego i gdańskiego koncertu jest BIG IDEA GROUP, a krakowskiego - Bombing Rap Attack. Bilety na koncerty możecie nabyć poprzez Tixyapp (Warszawa, Gdańsk) lub przez Going. (Kraków).

Wydarzenia FB:

Warszawa

Gdańsk

Kraków

Artykuł powstał w płatnej współpracy z BIG IDEA GROUP

Marco Polo feat. Masta Ace - NostalgiaMasta Ace & Marco Polo - P.P.E. (Official Music Video)

90'
Z tego co przeczytałem z Bandcamp'a to ten Zac Ivie jest z Salt Lake City w stanie Utah a nie z Nowego Jorku?
90s_to_boomer
Idziesz na master ice ? xDDDDDD
90'
Mongole o co ci chodzi idź słuchaj swoich Pussy Rappers:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)
Anonim
Po co?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>