JWP/BC wystąpią przed DJ-em Premierem w Warszawie!

współpraca płatna
dodano: 2024-05-08 23:18 przez: Redakcja (komentarze: 8)

One of the best yet! Legenda hip-hopowej produkcji rozgrzeje Warszawę już 3 czerwca - a wieczór przed wejściem Preemo nakręci wcześniej stołeczna ekipa JWP/BC.

DJ Premier to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii hip-hopu. Razem z Guru współtworzył kultowy skład Gang Starr oraz miał ogromny wpływ na brzmienie płyt takich artystów jak Nas, Jay Z, Snoop Dogg, Mos Def czy The Notorious B.I.G. Jego charakterystyczny styl, na który składają się idealnie zgrane ze sobą loopy, scratche i sample artystów jazzowych, soulowych czy funkowych, od lat utożsamiany jest z brzmieniem Nowego Jorku i oddaje jego klimat bardziej, niż jakikolwiek inny. Już 3 czerwca legendarny producent powróci do naszego kraju i zaprezentuje show, podczas którego usłyszymy jego najlepsze numery!

Przed legendarnym producentem wystąpi zasłużony skład JWP/BC. Choć na warszawskiej scenie hiphopowej są obecni praktycznie od początku jej istnienia, to szczególnie w ostatnich latach ekipa imponuje aktywnością. Solowe albumy Erosa, Kosiego, Łajzola i Siwersa, ostatni jak dotąd wspólny mixtape “Koledzy” (2020) oraz najnowszy singiel “Z NIMI” to dowody na to, że nie można mówić w ich przypadku o odcinaniu kuponów. Koniecznie meldujcie się w Progresji od samego początku, ominąć JWP na scenie po prostu nie wypada.

BILETY

Wydarzenie FB

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Winiary Bookings

Tagi: 

90'
No to zajebiście tylko że zawsze takie wydarzenia są w stolicy Polski a ja akurat nie mieszkam tam szkoda, bo gdybym tam mieszkał na bank bym poszedł na takie wydarzenie a tu h.j bąbki strzelił szkoda.
S.H.
Są pociągi, samoloty, auta, rowery ...
Anonim
Masz ponad 40 lat i odległość stanowi na tyle duży problem dla ciebie, żeby nie pójść na koncert? Współczuję.
90'
Odległość nie stanowi dla mnie problemu tylko w przeciwieństwie do ciebie ja pracuję nie mam tyle czasu co kiedyś zrozumiesz to jak dorośniesz i zaczniesz pracować mieć rodzinę itd tak inni ludzie którzy już nie są dziećmi tylko dorosłymi ludźmi, a tak na koniec dla mnie Dj Premier zawsze będzie legendą uwielbiam i lubię wszystko co od niego wychodzi nigdy nie zawiodłem się na nim i po co te kąśliwe komentarze po prostu nie mam czasu na to żeby pojechać na koncert legendy HH, tyle w tym temacie Nara.
Koles
Wsiadaj w pociąg i se pojedź albo flixa a nie narzekasz
90'
W przeciwieństwie do ciebie to ja pracuję i dlatego nie mogę taka mam pracę człowieku
Oszop
Czyli jednak nie odległość jest problemem A praca
90'
Nie tylko praca ale też obowiązki rodzinne z tym związane 15 lat temu nie było z tym problemu byłem na Hip Hop Arenie w Łodzi zajebista atmosfera i wogle ale teraz nie mogę sobie na to pozwolić takie życie i to nie jest wogle narzekanie z mojej strony tylko tłumaczę niektórym osobom że życie inne jak ma się obowiązki rodzinne tyle w temacie Salute Dj Premier.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>