Hip-hop powstał w Polsce - sensacyjne odkrycie historyków!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-04-01 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 6)

Hip-hop powstał w Polsce - do tej pory to odkrywcze stwierdzenie było podważane, ale teraz historycy i archeolodzy rzucają na nie nowe światło!

Jak stwierdziła zajmująca się średniowieczem światowej sławy ekspertka Janina Taknaimiebabowska - dochodząc do nieznanych wcześniej źródeł możemy stwierdzić, że sarmacka polska szlachta wśród wielu zasług ma także stworzenie rapu jako formy oraz hip-hopu jako kultury.

Jak przeczytać możemy w odnalezionych dopiero pismach żyjącego w XV wieku Young Galla Anonima (prowadzącego pierwowzór formy commentary - pseudonim wziął stąd, że z twarzy był podobno zupełnie do nikogo) - Polacy ukazywali swoją dominację genetyczną, pokonując wówczas skonfliktowane narody przy użyciu formy rapowanych strof. Jak cytuje w swoich zapiskach YGA - w 1410 roku w trakcie Wielkiej Bitwy Grunwaldzkiej (WBG) Władysław II Jagiełło miał zarapować Ulrichowi Von Jungingenowi:

"To jest Władysław mordo, i ja jadę lepiej
Ej teraz sprawdź, zabieraj te dwa nagie miecze
Każdy Krzyżak przy mnie jest ofermą
Odwiedził was Władek Jagiełło i będzie tego pełno!"

Wersy te miały skłonić przyczynić się do pokonania w owym battle'u ekipy Krzyżaków, co wydatnie wpłynęło na dalsze losy Europy. Czy te sensacyjne odkrycia przyczynią się do uznania stworzenia hip-hopu przez sarmacką szlachtę? Pozostaje oczekiwać na doniesienia z USA, gdzie w Boston Massachusetts jest już nasz korespondent Max Łokietko.

Tagi: 

Nowyrok
Straszna żenada ten tekst. Byście się lepiej postarali
UN
Bardzo słaba satyra redakcjo. Mam nadzieję, że gala popkiller okażę się niewypałem. Wasza stronka już zalicza doły. Mam nadzieję, że wasz nośnik się skończy i za 5 lat mitomani będziecie prosić o zasiłek. Bo pracy dla was nie będzie w poważnych sektorach. Dla mnie jesteście skończeni
Mateusz Natali

A my mamy nadzieję, że pojawi się w Twoim życiu trochę pozytywnej energii, radości i za rok będziesz spędzał Święta inaczej niż wypisując w Internecie jak to źle życzysz nieznajomym. Powodzenia.

eMPe
Dodano przez: redakcja. Fakt, wstyd się pod tym podpisać z nazwiska. Choć tak, jak to zrobił UN, nie życzę Wam wyżej wymienionych rzeczy, tak nie da się nie zauważyć, że strona systematycznie od dłuższego czasu cofa się w rozwoju. No nic, może się to zmieni.
w
Niestety, ten żart mógłby być dobry, ale wykonanie bardzo słabe. Banalne, nachalne nawiązania, nie trzymające się kupy. Gdzie krzyżacy, a gdzie sarmaci ? Możel lepiej byłoby nawiązać do 1670 albo do bitew na rymy Mickiewicza. zbyt szybko.
P
Nawet śmiechłem, a co do napinaczy wyżej to poluznijcie garsonki albo nie klikajcie w temat.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>