Taco Hemingway zagra na Sun Festivalu

współpraca płatna
dodano: 2024-03-27 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Głośny album z wieloma nominacjami w Popkillerach, wyprzedane miesiące przed koncertami hale i pierwszy raper, który zagra koncert na PGE Narodowym. Ostatnie miesiące dla Taco Hemingwaya to potwierdzenie jego statusu na polskiej scenie. Po skończonej trasie solowej promującej album „1-800-Oświecenie” raper zagra koncert na Sun Festival w Kołobrzegu.

WIELKI POWRÓT NA SUN FESTIVAL

Koncert Taco Hemingwaya był jednym z najważniejszych wydarzeń pierwszej edycji Sun Festival. Teraz po roku przerwy i premierze nowego albumu, który zmierza po diamentową płytę (już może pochwalić się potrójną platyną) i został najpopularniejszym krążkiem 2023 roku w Polsce, raper wraca na kołobrzeską plażę, by zagrać koncert na trzeciej edycji Sun Festivalu.

PIERWSZY RAPER NA PGE NARODOWYM

Dosłownie chwilę przed ogłoszeniem pierwszego festiwalowego koncertu tego roku dowiedzieliśmy się, że zainteresowanie koncertami artysty jest tak wielkie, że przyjął on zaproszenie PGE Narodowego i jako pierwszy w historii raper zagra na nim w czerwcu solowy koncert. To wydarzenie sprawia, że fani jeszcze bardziej czekają na koncert na Sun Festivalu, który będzie jedną z niewielu okazji do zobaczenia Taco Hemingwaya na żywo po kończącej się w czerwcu trasie.

SUN FESTIVAL Z CORAZ MOCNIEJSZYM ZESTAWIENIEM

Wcześniej organizatorzy ogłosili, że pierwszym zagranicznym headlinerem festiwalu został G-Eazy, który podobnie jak Taco Hemingway wystąpi na Red Stage w sobotę – drugiego dnia wydarzenia. Obie gwiazdy dołączają do coraz większego grona polskich artystów, których już ogłosili organizatorzy Sun Festival. Już wiemy, że w Kołobrzegu zagrają m.in. OKI, PRO8L3M, Szpaku, Chivas, Bambi, Waima czy Zeamsone, czyli największe postacie polskiej sceny rapowej ostatnich lat. W tym roku organizatorzy postawili na połączenie artystów, którzy w czasie dwóch poprzednich edycji zagrali świetne koncerty z nowymi twarzami, który w Kołobrzegu jeszcze nie widzieliśmy. To wszystko, by dać fanom zestawienie, które zapamiętają na lata.

TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na wydarzenie. W sprzedaży znajdziemy bilety jedno, dwu i trzydniowe, a także bilety VIP, rodzinne i pakiety premium. Wszystkie bilety umożliwiają nie tylko wstęp na koncerty, ale też udział we wszystkich atrakcjach, których na terenie festiwalu w tym roku zobaczymy rekordową ilość. Tegoroczny Sun Festival będzie wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, kultury i sportu. To wszystko, by zaoferować uczestnikom wszystko, co najlepsze w czasie wakacji nad morzem. Bilety i karnety na Sun Festival 2024 dostępne są w sprzedaży stronie https://bilety.sunfestival.pl/

NAJGORĘTSZY FESTIWAL W IDEALNYM MIEJSCU

Kołobrzeg to nie tylko idealne miejsce, by przeżyć wyjątkowe koncerty na trzech wypełnionych techniką na światowym poziomie scenach. To także idealne miejsce, by spędzić czas w samym środku wakacji. Wszystko rozpocznie się już w czwartek 25 lipca. To właśnie wtedy otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa (teraz w nowej odsłonie) i strefa chilloutu, pojawi się też wiele nowych atrakcji, o której więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Na terenie Sun City uczestniczy imprezy bawić się będą aż do poniedziałku do wieczora. To sprawia, że Sun Festival to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być i spędzić kilka dni nad Bałtykiem w rytmie najlepszej muzyki.

Sun Festival 2024 – najważniejsze informacje:
Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury
Termin: 26-28 lipca 2024
Aktualny line-up na: https://sunfestival.pl/artists/
Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Sun Festivalem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>