Dr. Dre otrzymał swoją gwiazdę w Alei Hollywood!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-03-20 23:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Dr. Dre został kolejnym muzykiem, który dołączył do grona artystów z własną gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Na ceremonii jej odsłonięcia pojawili się między innymi Snoop Dogg, 50 Cent, Eminem i DJ Quik.

Wydarzenie miało miejsce 19 marca na Hollywood Boulevard w Los Angeles. Wśród gości obecny był także Jimmy Iovine, prezes Interscope Records i partner biznesowy Dre. "Dre jest najlepszy. Billboard właśnie ogłosił go najlepszym hip-hopowym producentem wszech czasów! Słyszałem trochę nowej muzyki, którą teraz robi. On idzie przejąć inne gatunki" - powiedział Iovine.

"Dre jest najwspanialszym partnerem, przyjacielem, sojusznikiem, jakiego moglibyście sobie wymarzyć. Do wszystkich aspirujących do tego, by działać w przemyśle rozrywkowym, kiedy będziecie dzisiaj kłaść się spać, pomódlcie się o to, żeby trafić na kogoś takiego, jak Dr. Dre" - dodał.

Co ciekawe, w informacji prasowej ujawniono, że miejsce, w którym umieszczono gwiazdę, nie jest przypadkowe. "Gwiazda Dre będzie służyć jako potwierdzenie jego wielkiego talentu i spuścizny w świecie muzyki. Szczególnym, jeśli chodzi o jej lokalizację, jest to, że będzie się ona znajdować zaraz obok gwiazdy jego wielkiego przyjaciela Snoop Dogga" - powiedziała Ana Martinez, producentka Hollywood Walk Of Fame. Przypomnijmy, że autor "Doggystyle" otrzymał swoją w 2018 roku.

Tagi: 

Mihal
Dlaczego 50 na zdjęciach z tej ceremonii pozuje jakby to on był gwiazdą wieczoru? lol
Eldoka
Eminem pokazuje znak West Coast a przecież jest z Detroit

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>