Malik Montana i Lil Tjay wydali wspólny singiel! "Samolotowy Tryb"

Kolejny potężny featuring u Malika Montany. Szef GM2L opublikował wspólny track nagrany razem z Lil Tjayem - prawdopodobnie najgorętszym reprezentantem nowego pokolenia na nowojorskiej scenie.

Tjay to młoda gwiazda z Bronksu, która już w wieku 18 lat zebrała ogromną popularność po singlu "Pop Out" z Polo G. 23-letni Tjay ma za sobą mocne przejścia - został siedmiokrotnie postrzelony, jednak wyszedł z tego i szybko zaczął ponownie nagrywać. Jego debiut "True 2 Myself" pokrył się Platyną a zasięgi robią wrażenie - na Instagramie obserwuje go 9 milionów osób, a miesięcznie na Spotify słucha 15 milionów osób.

Sam kawałek utrzymany jest w stylistyce na pograniczu drillu i jersey club, a za jego produkcję odpowiadają Geenaro i Ghana Beats, znani przede wszystkim ze współpracy z gwiazdami niemieckiego rapu. Autorem nakręconego w Londynie teledysku jest JLShotThat, mający na swoim koncie obrazki wyreżyserowane dla Fivio Foreign, czy Pop Smoke’a.

Pod klipem znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023

ODB RIP
Obiektywnie? Straszna tandeta, co on tam nawija to jest liryczny rynsztok, jakbyś losowe słowa na siłę ze sobą rymował jedną sylabą. Treść i to sypanie kreseczek modelkom - bez komentarza
haaha
jedno jest pewne... on nie umie pisać tekstów.
o ja cie...
Ale kupa. Nie wierzę, że ktokolwiek go słucha nie dla beki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>