Raperka Roku - zagłosuj (Popkillery 2024)

dodano: 2024-02-18 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 16)

30 lat temu mikrofon chwyciła Aha ze Snuz - pierwsza raperka w Polsce. To idealna okazja, by wprowadzić kategorię, o którą pytały w ubiegłych latach same dziewczyny. Od kilku lat raperki robią coraz więcej szumu - mamy nadzieję, że zauważenie tego zachęci kolejne, a skupienie większej uwagi na damskim rapie pomoże mu się dalej rozwijać. Hejt i przedmiotowe podejście w internecie nie zakrzyczą tego, że dla kobiet zawsze było i będzie miejsce na scenie. W Stanach raperek jest dziś tyle co nigdy wcześniej i często to one sięgają po największe laury, niech i w Polsce damska scena rośnie w siłę!

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na szóstej oficjalnej gali, która już 4 kwietnia 2024. Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Głosy oddawać możesz w poniższej ankiecie, czas jest do 14.03. do 23:59.
  • Głosowanie jest dostępne dla każdego, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.
  • Przy każdym pytaniu widoczny jest mały biały przycisk "Wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Po odsłonięciu wszystkich kategorii pojawi się dodatkowy przycisk zamykający całe głosowanie.

BENNYYY
A GDZIE FAGATA? SEKSI CIPKA Z POD KONINA?
rw
Dziarma
Pionier
Bambi
elkoa
essa
Ninja904527
Young Leosia
:)
Ej gdzie fagata ? Popkiler serio ?
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Do osób, które chcą głosować na Fagatę czy w ogóle oddają głos na którąkolwiek z raperek z listy. Rozumiem, że zapoznaliście się z twórczością każdej kandydatki i dokonujecie trzeźwej oceny? :)
Killers
Fagata
prawdziwy
Izabelka!
natalyyy
Meggie
Agnesss
BabyV
Ulanka
Córy <3
Nie jestem robotem
haja graf ✅
Nie jestem robotem
haja graf ✅
Nadzialolobiggestfan
Nadzia lolo oczywiście
Wiktoria
Nadzia lolo!!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>