Alternatywny Album Roku - zagłosuj (Popkillery 2024)

dodano: 2024-02-17 16:30 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Polski rap to dziś mainstream, ogromne zasięgi i nośne hity. Ale nie tylko. To też ogromne grono artystów, którzy wciąż eksperymentują, przekraczają granice i rzucają wyzwanie słuchaczom szukającym zaskakujących i ambitnych treści. Projekty alternatywne nawet nie próbują konkurować zasięgiem i liczbami z wielkimi produkcjami z głównego nurtu, ale wnoszą wiele jakości dla całej sceny - dlatego postanowiliśmy wyróżnić je w specjalnej kategorii! Uwzględniliśmy tu zarówno albumy łamiące gatunkowe ograniczenia, eksplorujące nietypowe szlaki, jak i albumy wymagające w warstwie lirycznej, stawiające na nieoczywisty i skomplikowany przekaz.

A w przyszłym tygodniu w specjalnym artykule przybliżymy Wam jeszcze bardziej podgatunek "Alternatywnego Hip-Hopu".

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na szóstej oficjalnej gali, która już 4 kwietnia 2024. Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Głosy oddawać możesz w poniższej ankiecie, czas jest do 14.03. do 23:59.
  • Głosowanie jest dostępne dla każdego, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.
  • Przy każdym pytaniu widoczny jest mały biały przycisk "Wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Po odsłonięciu wszystkich kategorii pojawi się dodatkowy przycisk zamykający całe głosowanie.

Agata
Trzymam kciuki Konrad!
Polonez
Jak nie wygra Cruz/Młodzik to ta nagroda nie ma sensu
MartisNP
Trzymam kciuki
sakuuuuu
gut
pączek
susk i slotkakotka123 top alternatywny album
Xyzjshhhh
Ja propojuje kooperacje Adi Nowak i Michał Szpak.
‡★‡
Bęsiu wygrywasz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>