Kobik wydał piąte solo - na nim plejada gości z Polski i USA

współpraca płatna
dodano: 2023-12-15 21:41 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Kobik to raper stojący między starą a nową szkołą, obeznany w klasyce ale nie unikający muzycznych świeżynek - a także jedyny polski reprezentant No Limit Records Mastera P. Wszystko to znajdziemy na jego piątym solo, które właśnie się ukazało.

Na piątym solowym albumie reprezentanta BOR CREW i Warner Music Poland pt "Soulja Life/Małopolski Stan" usłyszeć można 16 premierowych tracków, za których produkcję odpowiedzialni są między innymi Worek, ChinoAP, Opiat GCBW czy Icebergwantabag, który współpracował z takimi artystami jak Polo G, YG, czy Lil Baby. Album łączy ze sobą najświeższe brzmienia południa Stanów z bezkompromisową nawijką krakowskiego artysty. Kobika wsparła plejada gości z różnych stron sceny i różnych pokoleń - Ozzy Baby, Młody Dron, Koldi, Jan-Rapowanie i Koneser. Pojawił się także amerykański country trapper Bezz Believe.

Album kupicie w sklepach muzycznych oraz na http://malopolskistan.pl/

Poniżej dwa ostatnie single.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Bażantarnia
No i dobrze, jeden z niewielu polskich raperów wartych posłuchania wg mnie
Bartek 3
Słuchał już ktoś? Jest może jakiś kawałek o tym, co się stało pewnej ciepłej, letniej nocy w Krakowie?
kornik
no nie wiem, mocno średnie, z każdym projektem coraz gorzej, liczby z resztą też na wskazują. niecałe 1000 wyświetleń pod numerami dzień po premierze - tyle to mnóstwo zawodników z podziemia robi bez wsparcia jakiejkolwiek wytwórni.
cba crew
5 solo a nadal nikt go nie zna, w sumie dobrze, z borowikami się buja to niech spada.
Bażant
O widze Kobik ma dużo hejterów hehe. Mało znany bo przeciętny polski słuchacz zrozumie może 5% jego tekstów. On ma swoją jazdę która mi akurat podchodzi i cały album jest wg mnie zajebisty

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>