Kobik jako "Szeryf" - singiel i preorder nowego albumu

dodano: 2023-10-01 14:24 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Kobik nadciąga z piątym solowym albumem! Płyta reprezentanta BORCREW i Warner Music Poland zatytułowana ‘Soulja Life/Małopolski Stan’ ukaże się 16 listopada. Materiał zawiera 16 premierowych tracków, za których produkcję odpowiedzialni są między innymi Worek, ChinoAP, Opiat GCBW czy Icebergwantabag, który współpracował z takimi artystami jak Polo G, YG, czy Lil Baby.

Album łączy ze sobą najświeższe brzmienia południa Stanów z bezkompromisową nawijką krakowskiego artysty. Właśnie wystartował preorder tego krążka, który w wersji specjalnej oraz w pakietach z merchem zamawiać można pod adresem http://malopolskistan.pl.

Równolegle ze sprzedażą płyty Kobik zaprezentował nowy, mocny singiel, w którym nie gryzie się w język. Video do ‘Szeryfa’ zobaczyć można poniżej.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Anonim
Szkoda że w prozaku nie było szeryfa w pobliżu xd
Kobik zawsze na propsie
Ale "świeże brzmienie ze Stanów" było świeże w 2012. Jest 2023 a produkcyjnie gra stoi w miejscu.
Anonim
Widać że ch wiesz, zmieniło się dużo, do 20 wychodziły ciekawe rzeczy. Trap się zmienił, lex luger i zaytoven odeszli w zapomnienie, ten pierwszy bardziej, drill się sporo rozwinął od 2012 i kilka lat później zmienił na gorsze, ten z uk zyskał popularność, chief keef i soundclodowcy stworzyli post-trap, pojawił się trap metal, rage, nba youngboy rozpromował te dzikie beat'y z louisiany, Inne beat'y miał lil peep inne bones. Spaceghostpurrp odleciał w wgl inne klimaty niż na blackland radio i nasa the mixtape. Długo by wymieniać. W samym tylko okresie 2012-2016 się dużo zmieniło

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>