Łona wskazuje swoich ulubionych raperów z Polski i ze Świata

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-10-20 17:45 przez: Jan Stokowski (komentarze: 16)

Łona to jeden z tych raperów, których szanuje chyba każdy słuchacz. Z okazji premiery nowego albumu "TAXI" (tutaj nasze wrażenia) pojawił się w podcaście Imponderabilia, gdzie został zapytany m.in. o swoich rapowych ulubieńców.

Lista może zaskoczyć:

"Bocconi (czyli Paweł Bokun – przyp. red.), wiadomo, nie? Miły ATZ na pewno, Bryndi – Kuba Bryndal – bardzo mi się podoba to, co ostatnio robi. No i nie wiem, cholera, tak szybko wystrzeliłem. Gdybyś spytał o Top 3, byłoby łatwiej" - powiedział Łona odpowiadając na pytanie o wymienienie Top 5. Po chwili dodał, że zmyliło go pytanie o raperów, bo powinien zacząć od Ryfy Ri, którą uważa za obecny numer 1 na scenie.

I to nie jedyna kobieta w stawce - podając listę zagraniczną wskazał trzy raperki, dodając, że rapujące kobiety są obecnie lepsze od mężczyzn: "Noname, Little Simz, Leikeli47. Słyszałeś ostatnią Little Simz? Przecież to jest roz***ol. Ona przychodzi i zamiata" - stwierdził Łona. A my przypomnimy, że ostatni album Little Simz został wybrany Europejskim Albumem Roku w głosowaniu Gremium na tegorocznych Popkillerach.

Poniżej znajdziecie specjalny singiel polskich raperek, w tym Ryfy, przygotowany na Popkillery 2023, a pod nim singiel z ostatniego albumu Little Simz, a na dole cały wywiad z Łoną.

Tagi: 

Gal Amonit
Ten wstep i ten numer, te stylizacje... Poważna Ryfa Ri w otoczeniu ulicy sezamkowej.
Kwaśny Ogór
Ryfa nie jest poważna nagrała z wdową i reną po tym jak ciągmen się na policji rozwalił z sobusiem
Gal Amonit
Korniszonie, chodzi o stilo
S.H.
To co Łona ? będą media, które będą mówić tylko jedną prawdę, jeśli ktoś będzie miał niewygodne materiały to tak jak Latkowskiemu wejdą służby zabrać nośniki, późniejszy prezydent zapewne Trzaskowski, jeśli coś złego się napisze w sieci na jego temat to będą sankcje prawne jak w przypadku strony antykomor. Teraz wszystko będą przez 4 lata zwalać na pisiorów, stołki obsadzą swoimi, będą się chwalić kasą z KPO, którą zablokowali wraz z wyrocznią Unii. A my znów będziemy małym chłopcem dla Niemiec w czapaczce ze śmigiełkiem. Ludzie dalej wierzą chlopowi, który dla stołka unijnego porzucił funkcję premiera kraju. Facetowi, który mówił, że kto podniesie podatki ten zostanie pierwszy wyrzucony z rządu. I podniósł. Zmniejszył zasiłek pogrzebowy, podbił VAT na ubranka dla dzieci, płace typu 5 zł na godzinę, waloryzacje emerytur 2 zł. Z tygryskiem podnieśli wiek emerytalny, kobietom o 7 lat. Raperzy żyją w innej rzeczywistości, większość widzi głębokie problemy bo im skun zrobił za młodu galimatias w bani i sądzą, że ich mądrość jest ponad wszystkim. Można było przynajmniej w referendum zablokować podniesienie wieku emerytalnego w przyszłości. Dostali teraz na to zielone światło od myślacego poetycko suwerena.
Hs
Ale kolegę trauma uciska. Siły życzę.
S.H.
Nie mam żadnej traumy. Życie mam już ustawione. Was mi szkoda.
Komsi
Wypad z tą polityką pisowcu
S.H.
No to jest właśnie taka amebowość. Wyzwać od pisowca i dalej nic nie wiedzieć. Powodzenia spruchniała gałęzio.
No
Jebłem
S.H.
Czekaj czekaj. Jebnięcie dopiero przed tobą :D
Tensamszajs
Jebnięcie? A co jednak rzucasz tym stolikiem? Chyba pod nogi ustawiasz by sobie popajacować dalej xD
J.ss
przecież ten Łona jest finansowany z tych samych funduszy co prof. Matczak. Obóz PO rozbity. Mimo, że Łona jest dobrym raperem,to oprócz tego jest prawnikiem, a dzięki PO stanowiska dla ludzi popierających partyjkę są zapewnione. To kolejny antypola. Zobaczymy czym się pochwali ta nowa władza za 4 lata. Bo ja daje sobie głowę uciąć, że Polakom będą zabierać jeszcze więcej niż teraz tylko że już nic nie będą dawać. Nawet tych ochłapów ludziom, którzy całe życie ciężko pracowali. Polacy szybko zapominają co Tusk tutaj robił między 2007 i 2015. Za chwile będą się chcieli go pozbyć tak samo jak teraz PISu
Anonim
Ty tak na każdym forum i stronie temat łazisz i piszesz te swoje polityczne wyrywy które nikogo nie obchodzą? To jakiś rodzaj terapii, czy po prostu wariat?
Dosc politycznych wariatow
Ty pewnie każdy temat na każdej stronie sprowadzasz do polityki? żyjesz tym człowieku, oddychasz i wycieka z Ciebie jad. Czy zauważyłeś że ludzie zaczynają sie od Ciebie odsuwać? nie mają ochoty rozmawiać a na pewno dyskutować i przytakują dla świętego spokoju? Pewnie nie zauważyłeś bo jesteś tylko wariatem. Idź sobie człowieku na spacer i wyłącz te ekrany bo Ci mózg wyprały, elo.
Wykryto
Wariacik z konfy wykryty xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>