Zeamsone - największy hit lata, teraz czas na jesienną trasę!

wydarzenie
dodano: 2023-10-03 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Data: 

2023-10-05 17:00

Ostatni rok dla Zeamsone jest nieustającym pasmem zwycięstw. Wydane w 2022 roku "Uniwersum" przyniosło mu statuetkę za Progres Roku na kwietniowych Popkillerach. Pod koniec czerwca ukazał się jego piąty studyjny album "???", który promowały takie single jak: hitowe "21 Gramów" oraz "5 Influencerek" . Ten ostatni w ciągu dwóch tygodni od premiery zdobył ponad 20 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych, a ostatnio okazał się numerem jeden w zestawieniu najpopularniejszych singli lata według serwisu Spotify. Dodatkowo singiel od tygodni okupuje listę Top 200 najczęściej słuchanych utworów w kraju.

Zeamsone po świetnie przyjętym albumie "???" wyrusza w jesienną trasę koncertową obejmującą 12 miast na terenie całej Polski. Tytułowe "Trzy Znaki Zapytania" sugerują między innymi, że nigdy nie wiesz, czego możesz się po nim spodziewać, i taka będzie też trasa Zeamsone. Promotorem trasy koncertowej jest agencja BIG idea Group - a my mamy dla Was też bilety do wygrania!
Bilety na wszystkie koncerty znajdziecie tutaj, a poniżej dokładna lista miast:

05.10 - Gdańsk, Drizzly Grizzly
06.10 - Poznań, Próżność
13.10 - Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
15.10 - Szczecin, Kosmos
19.10 - Katowice, P23
20.10 - Kraków, Kwadrat
28.10 - Łódź, Lordi’s
29.10 - Warszawa, Proxima
03.11 - Wrocław, Transformator
09.11 - Lublin, Zgrzyt
10.11 - Białystok, Gwint
11.11 - Rzeszów, Pod Palmą

Wydarzenia FB

Na naszym Instagramie ruszył konkurs z biletami - szczegóły w załączonym poście.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z BIG idea Group

Tagi: 

Sean Price
Jest i on xD. Z dobrze rokującego rapera do wiochy na poziomie najsłabszych tekstów Kizo i discopolowych brzmień Wac Toja
Zobzob
xD Bo w ogóle nie ma na tej płycie skillowego rapu, nie ma numerów na klasycznych bitach i fajnie złożonych osobistych tekstów. Teraz będą płakać że jeden luźniejszy numer nagrał i reszta znikła :D "21 gramów" i "4TB" typowe discopolo.
Sean Price
Nie chodzi o to, tylko sam fakt z czego jest znany i jaki gust mają polscy słuchacze. To będzie tylko motywacją zeby robił jeszcze wiecej chłamu
XD
Nie kumam, dlaczego go tak promujecie. Koleś jest generyczny, wyje jak każdy, wywody na poziomie 16letnich jutuberów, zero jakiegokolwiek pomysłu na numer ani nawet jednego dobrego punchline'a. To nie jest raper, to jest chłopiec, który bardzo chciałby zostać raperem, ale nie umie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>