Slick Rick szykuje nowy album - pierwszy od 24 lat!

dodano: 2023-09-13 13:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Swój ostatni album Slick Rick wypuścił w 1999 roku. To właśnie wtedy ukazał się jego krążek "The Art Of Storytelling". Od tamtego czasu legendarny raper udzielał się gościnnie, a o kolejnym wydawnictwie nie było nic słychać. Do teraz. Okazuje się bowiem, że The Ruler nagrywa nową płytę.

Powiadomił o tym na swoim Instagramie fotograf Jonathan Mannion odpowiedzialny za zdjęcia do ponad trzystu okładek płyt hip-hopowych. Między innymi do "Reasonable Doubt" Jaya-Z czy "Flesh Of My Flesh, Blood Of My Blood" DMX'a. Mannion napisał, że spotkał się z Rickiem i dowiedział się, że niedługo możemy spodziewać się od niego nowej muzyki.

"Ten człowiek przeżył niesamowite życie, by mieć taki spokój, jaki ma teraz. Czuję się zaszczycony, że otrzymałem telefon z wiadomością, że nowy album jest w drodze.... To zupełnie nowe podejście do kreowania utworów, teraz stworzone razem z legendarnymi zdjęciami. Dobrze nam się współpracuje" - napisał Mannion. Następnie dodał: "Tak jak wtedy, gdy pierwszy raz fotografowałem niepowtarzalnego Slick Ricka w 1998, tak i teraz przyniosłem szampana, by wznieść za niego toast. Moet & Chandon zawsze płynie. Zostałem ponownie 'odznaczony'. Coś w stylu ponownej przysięgi... Z prawie każdym kawałkiem jego legendarnego złota, platyny, bogato zdobionych diamentów, wiszących na mojej szyi. Jestem więcej niż zaszczycony."

Slick Rick to prawdziwa legenda hip-hopu, jest uważany za mistrza w opowiadaniu historii w rapowych utworach. Ma na koncie cztery solowe płyty - "The Greatest Adventures Of Slick Rick" (1989), "The Ruler's Back" (1991), "Behind Bars" (1994) i "The Art Of Storytelling" (1999). Na pierwszym z tych albumów znajduje się jego kultowy kawałek "Children's Story".

Slick Rick - Hey Young World (Official Music Video)

Tagi: 

pdf baby and the f is for impotent
To ciekawe, wczoraj właśnie słuchałem jakiś klasyków i children's story mi wyskoczyło w proponowanych to też posłuchałem a tu takie info dziś.
90'
Dla mnie osobiście jest to za.ebista wiadomość, po tylu latach usłyszeć Slick Ricka na mikrofonie na dniach muszę wrócić do ostatniego albumu Slick Ricka jestem ciekaw co z tego wyjdzie i jakich gości zaprosi na album ogólnie jestem ciekaw jak będzie brzmiał jego album, ogolnie dla mnie wszystkie albumy Slick Ricka są zajebiste bez wyjątku biorę wszystko w ciemno co wychodzi od niego.
Caddy
Slick rick dawaj ta płytę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>