SBM FFestival 2023 - poznaliśmy timetable koncertów

wydarzenie
dodano: 2023-08-19 12:14 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Już od środy czekają nas emocje związane z SBM FFestivalem, który w tym roku oferuje koncerty zarówno dla młodszych jak starszych fanów labelu - od Hotelu Maffija do SB Maffija Classics. Ale nie tylko, bo mocnych gości nie zabraknie.

Teraz poznaliśmy dokładny godzinowy rozkład koncertów w trakcie wszystkich 4 dni festiwalu. Znajdziecie go na grafikach na dole newsa. A wcześniej przypomnijmy najważniejsze informacje:

SBM FFestival odbędzie się już po raz siódmy i po sukcesie ubiegłorocznej edycji, kolejny raz zamknie festiwalowe lato w Polsce na warszawskim Lotnisku Bemowo. 4-dniowy program wydarzenia zawiera koncerty ponad 30 artystów.

Wśród nich jest m.in. Mata, powracający na Bemowo po pamiętnym koncercie po premierze płyty „Młody Matczak”; White 2115, czyli najpopularniejszy raper ubiegłego roku na Spotify w Polsce; Sokół, który zagra jedyny solowy koncert w tym roku; ekipa 2115, a także Sobel z jedynym występem w Warszawie w ciągu najbliższych miesięcy.
 
Na scenach festiwalu nie zabraknie również m.in. założycieli SBM Label, czyli Solara i Białasa, braci Kacperczyk tuż po wydaniu najnowszego albumu pt. „Pokolenie Końca Świata” oraz wielu innych doskonale znanych reprezentantów sceny hiphopowej, na czele z Kinnym Zimmerem, Janem-rapowanie, Kukonem, Żabsonem, czy Guziorem.

Na Bemowie zobaczymy też specjalne showcase’y – m.in. z udziałem członków hitowego Hotelu Maffija, a także przedstawicieli projektu SB Maffija Classics, którzy zagrają wspólnie podczas specjalnego występu artystów zaprzyjaźnionych z SBM Label od początku jego istnienia.

W sprzedaży dostępne są karnety 4-dniowe, karnety weekendowe oraz wejściówki jednodniowe na każdy festiwalowy dzień. Osoby z niepełnosprawnościami mogą wejść na festiwal wraz z osobą wspierająca w ramach jednego biletu.

Wszystkie warianty wejściówek są dostępne również w wersji premium, dzięki której można otrzymać dostęp do dedykowanej przestrzeni w pobliżu sceny z oddzielną strefą gastronomiczną i barem, osobnych toalet, a także do przyspieszonego wejścia na teren wydarzenia. Na wszystkie osoby posiadające bilet premium czekać będzie również box z festiwalowym niezbędnikiem oraz specjalne wydawnictwo z udziałem artystów z SBM Label. W sprzedaży dostępne są również wejściówki na pole namiotowe.

Więcej informacji na temat festiwalu oraz bilety można znaleźć na www.sbmffestival.pl

Artykuł powstał w płatnej współpracy z SBM FFestivalem

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>