Onar i Miszel w międzypokoleniowym singlu prosto z Berlina!

video
dodano: 2023-07-26 18:12 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Onar po niespodziewanym duecie z KęKę na numerze „Goretex”, zaskakuje jeszcze bardziej wypuszczając swój najnowszy singiel „Hood”, na którym łączy siły z Miszelem – jednym z najbardziej popularnych raperów polskiego młodego pokolenia.

„Hood” to bezkompromisowy rapowy utwór inspirowany brzmieniami niemieckiej sceny rapowej. Nie bez powodu Onar z Miszelem wspólnie z ekipą Kriziz nakręcili klip w Berlinie, żeby jeszcze bardziej podkręcić klimat utworu.

„Hood” to już trzeci singiel Onara w ostatnim czasie i pozostaje czekać na odpowiedź – kiedy płyta?

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Onar & Miszel - Hood (Official Music Video)

Tagi: 

90'
Wiem że to portal o tematyce HH ale muszę o tym poinformować że w wieku 56 lat odeszła Sinéad O’Connor – irlandzka piosenkarka Rest In Peace.
90'
Onar widać po twoich ostatnich produkcjach idziesz z prądem wiesz co jest na czasie autotune klubowe wręcz housowe brzmienie w rapie chociaż wiem co to jest za gatunek hip house ale ciebie pamiętam z innych produkcji a teraz tzn od ostatniego albumu Płomienia 81 chodzi o numer Maradona to coraz tak średnio wręcz kiepsko wolę osobiscie stary Płomień 81 jak i starego Onara.
XD
czy onar był kiedykolwiek słuchalny?
perczi
No od lat brzmi jakby próbował nadążyź z marnym skutkiem
one
tarebka gucci na nim jak torba z lidla to nie jest hip hop
git_stwosz
pozdro Onar nie daj sie tym sepom czekamy na to gorace gowno z kubanczykiem
90'
Z Onarem,Pezetem czy też z Płomieniem 81 mam taką samą sytuację jak z Sentino pierwsze albumy były naprawdę ok ale co teraz wychodzi od tych artystów to dla mnie jest to nie do przyjęcia co to k.rwa jest czy to jest dla mnie nie, m ie to nie przekonuję wogle słuchałem ostatni album Onara pt.Achtung i wychodzę do wniosku że wolę pierwsze albumy Onara czy Pezeta jak zarazem Płomienia 81 niż to co teraz od nich wychodzi sorry ale te nowe produkcje ni w h.j do mnie nie przemawia,żegnam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>