Mati Szert i Ananas w grime'owym bangerze "Dehael"

video
dodano: 2023-07-20 17:53 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Mati Szert to aktualnie jeden z najciekawszych newcomerów na scenie, który w 2021 roku wydał pod skrzydłami MaxFloRec dobrze przyjęty przez słychaczy i scenę debiut „Little Boy”. Dzisiejszy singiel jest 2. już zapowiedzią następcy debiutu – albumu „Virrr”

„DEHAEL” to 2. po „Napalmie” singiel zwiastujący album „Virrr”. Mimo zapowiedzi głoszących, że krążek ma być bardziej zróżnicowany niż poprzednik, póki co dostajemy kolejnego bangera przesiąkniętego brytyjskimi brzmieniami, gdzie grime przecina się z 2-stepem i drum'n'bassem. W najnowszym singlu usłyszymy także 2. gościa, jaki udzielił się na albumie. Tym razem jest to Ananas, który może być dobrze znany miłośnikom bassowych klimatów. Co ciekawe, artyści łączą siły nie pierwszy raz. Kilka miesięcy wcześniej ukazał się ich wspólny utwór „Till I Die” opublikowany w ramach akcji SB Starter. Produkcją „DEHAELa”, podobnie jak całego krążka „Virrr”, zajął się sorryfalkonn. Beatmaker współpracował z Matim także przy debiucie (wówczas posługując się ksywą falKon), na którym znalazło się 5 numerów na jego podkładach („Wchodzę do gry”; „H&M”; „Nie ma ich”; „Tak jak chcę” i okraszony klipem „Voila”). Mati Szert zapewnia, że mimo iż całość nagrał w duecie z jednym producentem, możemy spodziewać się płyty spójnej, a przy tym paradoksalnie jeszcze bardziej różnorodnej niż poprzedniczka.

„Virrr” będzie drugim legalnym albumem Matiego Szerta wydanym przez MaxFloRec. Na krążek składać się będzie 14 premierowych utworów, które mają zdecydowanie przekraczać stylistyczne granice nakreślone na debiucie. Na albumie poza gospodarzami, Caterem i Ananasem, usłyszmy jeszcze 4 gości, jednak na ten moment nie zostali oni jeszcze ujawnieni. Pre-order krążka wystartował już w MaxFloSklepie. Premiera przewidziana jest na wrzesień br.

Przy okazji dzisiejszej premiery, artyści oraz ekipa MaxFlo zachęcają także do wsparcia pewnej akcji charytatywnej. W opisie teledysku czytamu specjalne podziękowania dla Patryka Sędzika, współorganizatora Złombolu - akcji charytatywnej tworzonej we współpracy z Fundacją Nasz Śląsk im. gen. Jerzego Ziętka. Inicjatywa ta ma wieloletnią historię, a dotychczas udało się już zebrać kilkanaście milionów złotych na spełnianie marzeń dzieciaków z domów dziecka! Wszystkie szczegóły i możliwość wsparcia dostępne pod tym linkiem 

Artykuł powstał w płatnej współpracy z MaxFloRec

Mati Szert ft. Ananas - DEHAEL | prod. sorryfalkonn | VIRRR

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>