Tau z koncertem w Lizbonie dla tysięcy młodych ludzi!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2023-07-07 14:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Ten rok na pewno zapadnie Tau w pamięci na długo. Nie dość, że wytwórnia Bozon Records obchodzi swoje dziesięciolecie - co Tau wraz z DJ'em Chesterem uczcili specjalną trasą "10 na 10" - to na dodatek Tau został mianowany Ambasadorem tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie!

Z tej okazji raper wypuścił nowy numer i klip o wdzięcznej nazwie "Olá Lizbona" - jako nieoficjalny hymn ŚDM. Czym są Światowe Dni Młodzieży? To organizowane co kilka lat spotkania młodych katolików z całego świata z papieżem, impreza ważna i zawsze przeprowadzona z niezwykłym rozmachem. W tym roku ŚDM odbędą się w dniach 1-6 sierpnia w Lizbonie. Dzień przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy, 31 lipca, Tau zagra specjalny koncert na lizbońskim stadionie Parque de Jogos de Maio.

Świętując tą wspaniałą współpracę, Tau planuje wypuścić także limitowaną edycję koszulek - zamówić można ją będzie przez oficjalną stronę Bozon Records. Poniżej możecie zobaczyć klip do "Olá Lizbona".

Tau - Ola Lizbona (Oficjalny Teledysk)

 

 

Tagi: 

WujekSamo_Opalacz
Ej wszystko fajnie, ale to nawet koło rapsów nie stało…
coś tu nie pasuje
Albo ktoś jest oficjalnym ambasadorem dni młodzieży i występuje na dniach młodzieży albo występuje dzień przed rozpoczęciem dnia młodzieży. Bo to tak jakbyście napisali że dajmy na to Wini będzie jedną z gwiazd hip hop polish festiwalu a potem dodali że będzie grał koncert 1 dzień przed festiwalem w jakimś pubie w płocku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>