Quebonafide nic już nie nagra? Seria wpisów i informacji od rapera

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-05-14 13:52 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)

Quebonafide porzucił rap po zakończeniu trasy koncertowej "Romantic Psycho". W planach był jeszcze finał, ale nigdy nie doszedł do skutku. Wczoraj przy okazji Eurowizji Que uaktywnił się na Twitterze.

Que udostępnił na swoim Twitterze kilkanaście snippetów numerów, które nigdy się nie ukazały. Fani zaczęli spekulować czy być może nie oznacza to powrotu Queby na scenę. Jednak raper bardzo szybko uciął wszelkie spekulacje:

Nie bądźcie zachłanni. I tak wyszedłem ze strefy komfortu, więc proszę już nie marudzić i nie snuć teorii. Tyle wystarczy - zaczął raper, w kolejnych Twittach dodał. - Zamykam domnienmania. Żadnych solowych rapowych rzeczy ani streamingów nie ma już w planie. Poza tym robię sporo rzeczy spośród których Miss TI jest priorytetem, więc dziękuję za przyjęcie, zwłaszcza mochi. Wywiady planowałem, ale nie ma sensu żebym tam szedł dopóki nie skończę tego co mam w planie. Jeśli chodzi o numery wyżej. Podejmowałem wiele prób, próbowałem ogarnąć featuringi i zrobić coś zaskakującego, ale poległem. Przegrałem ze swoimi dynamicznie zmieniającymi się stanami psychicznycmi. Bez robienia rapu jest mi znacznie lepiuej, wywołało to wszereg niepożądanych reakcji. Właściwie to każdy moment uniesienia jak ten teraz je wywołuje, ale i tak często temu ulegam. Tak czy inaczej aktualnie skupiam się na tworzeniu rzeczy incognito wiodąc spokojne życie na wsi i próbuję rozwiązać kilka zagadek. Oby się udało. Ściskam.

Que mimo tego podzielił się kilkoma trackami, a właściwie ich zalążkami i ciekawostkami na ich temat. Na przykład na jeden z nich próbował zaprosić Loyle Carnera, pokazał pierwszą wersję "Benz Dealera", a finalnie zaproponował deal:

Umawiamy się tak, że ja Wam wrzucę wszystko co mam, kilkanaście miesięcy mojej pracy, bez żadnych finansowych oczekiwań, a Wy w podzięce wypijecie za mnie jedną matchę z Lidla. Nawet jak Wam nie smakuje, deal?

Quebo zdradził również, że "Teen Kasia" i "Matcha Latte" miały znaleć się na EPce, na której udzieliłby się Tommy Cash, Mick Jenkins, Elvis Romeo, Black Milk i jeden hype'owy gość ala Trippie Redd, żeby udowodnić ludziom i sobie, że się da. Ale jak sam napisał "byłaby to sztuka dla sztuki".

Poniżej możecie sprawdzić kilka wybranych Twittów ze snippetami: 

Tagi: 

Lukas m
No gowienko na miekko serio.... Ehhh masakra ta polska muzyczka.. Serio
Fatal Bazooka
Jesteście lizodupami a nie rzetelnymi i bezstronnymi dziennikarzami. Kiedy Kacper wstawił film na Grande to od razu opublikowaliście go pod poniżającym tytułem, a jak teraz Grande nagrał odpowiedz i po dniu ma 200 tys wyświetleń to cisza. W dodatku wstawił tam nawet próbki potwierdzające, ze był ghostwriterem, a wszyscy kłamcy pokroju Białasa wyszli na tych, którzy kryją swoich kumpli
Masakra
Białas nieźle poczuł koło kupra skoro nagrał ten track gdzie kopiuje flow i styl Pikersa 1:1 (szczególnie w drugiej zwrotce), a w nucie nawija, że raperzy mają rodziny i nie są wykolejeńcami. Moim zdaniem to oni nawijają o poprzednim lifestyle'u czyli mają prawo do tego jeśli tak było, choć w połowie i ubarwione.
Sean Price
On nie robił rapu z pasji tylko dla hajsu, jak cały katalog sprzedał za kilkanaście milionów to ma wyjebane w fanów. Te wszystkie zabiegi to promocja jego herbaty, z której też zbuduje markę i ją sprzeda. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, ze przez lata wcześniej oszukiwał ludzi, którzy mu ufali
beb
I fajnie. Tylko po co, na zdjęciu, trzyma lalkę Morawieckiego?
Anonim
Beka z odklejeńca. Max rok i nowe numery będą a jak z herbatką nie wyjdzie to jeszcze szybciej.
Mutylator
Nwm co mam o tym myśleć z jednej strony wydaje mi się, że Quebonafide trolluje a zdrugiej jest mi smutno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>