PlanBe wróci do klubowych brzmień? Singiel "Drama Queen"

Chyba wszyscy pamiętamy takie hity jak jak "Kolor", "Hollywood$" czy "Cola", które sprawiły że Planek stał się jednym z najbardziej popularnych raperów swojego pokolenia. Ostatni czas to dla Planka okres kreatywnych eksperymentów, które w 2022 roku zaowocowały ciepło przyjętym albumem „Flamingo” stworzonym przy współudziale Sir Micha. Po tak słonecznej i funkowej płycie, PlanBe przygotował na 2023 rok coś specjalnego i postanowił nawiązać do brzmienia, dzięki któremu lata temu znalazł się na ustach całej polskiej rap sceny.

„Drama Queen” to klubowy banger z radiowym potencjałem. Nowoczesne brzmienie slap housu podkreślone jest melodycznym wokalem Planka i dynamiczną nawijką na zwrotkach. Co zaskakujące utwór produkowany był przez Sir Micha, który udowadnia, że również doskonale czuje się w klubowych klimatach. Smaczku bez wątpienia dodaje klip, w którym w roli tytułowej Drama Queen występuje Klaudia Nieścior, czyli zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model. House w wydaniu PlanaBe + klimatyczny klip z Klaudią Nieścior w odważnej roli = recepta na hit nadchodzących Walentynek?

PlanBe - Drama Queen (prod. Sir Mich)

Tagi: 

DWD
Disco polo
Anonim
Beka ze złodzieja co nawet ksywe musiał ukraść xd Widzę granice są przekraczane i kradzież tylu beatów czy flow to już za mało xd
S.H.
POPKILLER.PL!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>