Filipek vs Edzio - video z najlepszej walki 7 edycji Bitwy o Południe

kategorie: Polska, Freestyle, News
dodano: 2023-01-09 17:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)
Filipek Edzio bitwa o południe

W sobotę odbyła się siódma edycja Bitwy o Południe. Wśród uczestników pojawili się Filipek, Bober, Koro, Spartiak czy długo nie widziany na scenie freestyle'owej Edzio. Na oficjalnym kanale imprezy pojawiło się nagranie walki Filipka i Edzia.

Opinie o tegorocznej edycji Bitwy o Południe są różne, jednak starcie Filipka i Edzia przez wielu zostało uznane za najlepszą walkę tamtego wieczora. Na kanale Bitwy o Południe pojawiło się nagranie walki między Filipkiem i Edziem. Jeśli jeszcze nie oglądaliście to koniecznie polecamy nadrobić!

Najlepsza walka na BOP2023 by Dzik Energy | FILIPEK vs. EDZIO

Masakra
Prawie same premade'y. Słaba walka. Kilka lat temu by nie przeszli eliminacji. Edzio z HHK miał lepsze skille niż ich dwójka.
Jojaczopulos
Czytam sobie czasem komenty pod waszymi artykułami i nie dowierzam. Wszyscy wszystko hejtują nic się nikomu nie podoba. Jak dla mnie to była jedna z lepszych walk jakie kiedykolwiek miały miejsce pomyślałem wtedy "freestyle się odrodził". Zajebista historia Edzio wrócił odzyskał szacunek filipek rozjebał chociaż w finale nie wiem czy koro nie był lepszy przed dogrywką. Zajebiście się też pokazało młode pokolenie bitwa zajebista nie licząc przerw. Props.
AntypEdzio
Edzio to straszny lamus. Jak on mógł aż tak daleko zajść?!
Anonim
W kółko te same ryje, wolnostylowcy w polsce chyba powymierali Jak tak dalej pójdzie to następne 10 lat wszystko będzie wygrywał słaby filipek.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>