DJ Decks: "Mielzky nagrał z Leosią, a dla mnie od lat nie ma czasu"

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-22 19:20 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 8)

Jednym z pierwszych gości zapowiedzianych na "Mixtape vol. 8" DJ-a Decksa był Gruby Mielzky. Finalnie do współpracy nie doszło, a Decks nie kryje rozczarowania z tego powodu.

"Wiem, że to uszczypliwe, ale z tego co wiem nagrał z Leosią, a dla mnie kolejne lata nie ma czasu, po wielkich deklaracjach i chęciach nagrania. To jest właśnie ten typ, który powinien powiedzieć 'Nie chcę z Tobą nagrywać', a nie że 'Tak robimy'. Mam nawet video, specjalnie nagrałem, z telefonem prosto na jego twarzy, gdzie się deklaruje, że nagrywamy na 100%. Mielzky, ogarnij się. My już chyba razem nic nie nagramy, chyba że przyjdziesz do mnie i powiesz: "Ej, jestem pod studiem, chodź zrobimy numer". Wtedy bardzo chętnię zrobię, ale już cię nie zaproszę" - mówi poznańska legenda w rozmowie z Marcinem Flintem w CGM'ie.

W komentarzu pod postem CGM'u na Facebooku Decks dopisał też: "I żeby była jasność :) nie mam problemu z tym że nagrał numer z Leosią, bardziej jestem zły że do mnie się nie dograł :) (może dlatego że mi na tym zależało)"

Wypowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Sss
Komil z depresją zasadowiec co się pruł do otscochoodzi bo mu wtedy nic nie kaplo z rapu. Kolejny giga hipokrytes
Masakra
Od Komila to Ty się odczep bo chłop dawno nie rapuje już, a był całkiem dobry. Niestety faktycznie pruł się do ołakachodzi po czym wyszedł pod ostrzał wersów całej swojej kariery.
Sss
Komik z depresją miało byc
90'S
Popieram wypowiedź Dj Decksa na temat Grubego Mielzkiego chociaz obydwu bardzo lubię ale ten kawałek Grubego Mielzkiego z tym beztalenciem leosią na wszechobecnym bardzo h.jowym auto tunie wyszło w h.j słabe.
xD
xD
Soma
Może dograł się do young leosi bo nie musiał specjalnie do niej jechać tylko przy okazji nagrywać jego labelu hahh wystarczy czasem trochę pomyśleć, nie boli
XD
No jak typa z przyczajki nagrywasz po cichu to co się dziwisz, że on jak i wielu innych nie chce z tobą nagrywać. No ale jeden i drugi to farmazon więc co ja się produkuję xD
Janyu
Chce zaczac zarabiać z rapu bo cały czas mu nie idzie i szyja sposobu dla mnie żałosne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>