Pyskaty o powrocie Kubana: "Cieszę się"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-15 17:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Powrót Kubana wywołał sporo szumu w Sieci - jego najnowszy singiel w ciągu tygodnia zebrał 2 miliony wyświetleń i 100 tysięcy łapek w górę na YT.

O comebacku Kubana można byłoby pisać felietony, wielokrotnie doszukiwano się powrotu, a nagrany przez niego utwór w ramach akcji #hot16challenge2 jedynie zwiększył ilość plotek o rzekomym powrocie.

8 grudnia na jego kanale YouTube oraz serwisach streamingowych pojawił się pierwszy po pięciu latach singiel, który zebrał bardzo pozytywny odzew zarówno wśród fanów jak i kolegów po fachu.

Jedną z osób, która wyraziła swoje zadowolenie z powrotu Jakuba był Pyskaty, który w krótkim, aczkolwiek bardzo wymownym poście udostępnił swoim obserwującym teledysk do singla wraz z opisem "Cieszę się". Jest to szczególnie ciekawe dlatego, że Pyskaty bardzo rzadko udziela się w social-mediach komentując muzykę innych osób, a jego drogi z Kubanem do tej pory się nie przecinały - ani nie wydawał go w Aptaunie, ani nie mieli wspólnego numeru. Jedyny łącznik to fakt, że Kuban nominował Pyska w swoim hot16

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>