Domówka u Jakuba Grabowskiego za nami - gośćmi Kizo czy Tymoteusz Puchacz

W niedzielę Jakub Grabowski gościł na domówce znajomych ze świata mediów, sportu, muzyki i Internetu. Impreza miała bardzo nietypową formę, bo była w całości transmitowana na żywo na kanale YouTube i Twitch.tv bukmachera Betclic.

Przyczynkiem do spotkania u Grabowskiego był niedzielny hit Mistrzostw Świata w Katarze, mecz Hiszpania – Niemcy (zakończony wynikiem 1:1). Goście oglądali również spotkanie Chorwacja – Kanada (4:1). Na imprezie pojawili się m.in. raperzy: Krzy Krzysztof, Filipek, Bober, Koro i Kizo, artyści DJ Moyes i Jędrzej Wise, piłkarz Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz, były piłkarz, reprezentant i menedżer reprezentacji Polski Tomasz Iwan, dziennikarz sportowy Michał Pol, YouTuberzy Jcob i Zwykły Kibic oraz influencer i reporter Mateusz Kaniowski.

Widzowie nie mogli narzekać na nudę, bo czekało tam wiele atrakcji. Imprezowicze przypomnieli sobie kultowe gry wideo: Heroes of Might & Magic III, Deluxe Ski Jumping, Pro Evolution Soccer 6 i Tekken 4. Michał Pol poprowadził zawody w jedzeniu pączków na czas. Goście rywalizowali także w wyciskaniu ciężarów czy robieniu „deski”, grali w kalambury i układali klocki LEGO. Nie zabrakło również, oczywiście, typowania, długich rozmów o piłce oraz konkursów z nagrodami. W czasie transmisji Betclic rozdał widzom we freebetach (darmowe zakłady) 5 000 zł.

W czasie imprezy Betclic ogłosił oficjalnie sponsoring jednego z najistotniejszych wydarzeń w świecie freestyle’u w Polsce – Bitwy o Południe, która odbędzie się 7 stycznia w Katowicach. Przypomnijmy – bukmacher jest także organizatorem Betclic Rap Royale, bitwy z największą pulą nagród w historii polskiego freestyle’u, która odbyła się 11 sierpnia podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku.

Transmisję na YouTube i Twitch.tv obejrzało w sumie ponad 150 000 widzów. Cały zapis trwającej ponad 6 godzin domówki dostępny jest do obejrzenia tutaj:

DOMÓWKA U JAKUBA GRABOWSKIEGO

Tagi: 

baRRap
Wreszcie coś o rapie!
Anonim
Chyba crapie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>