Snoop Dogg i Jeezy - dwie płyty z serii "Gangsta Grillz" w tym tygodniu!

DJ Drama od lat tworzy mixtape'y z kultowej serii "Gangsta Grillz". W jej ramach swoje taśmy nagrali, chociażby Lil Wayne, Gucci Mane, Fabolous czy ostatnio Jim Jones. W tym tygodniu ukażą się aż dwie kolejne części. Najpierw usłyszymy materiał Snoop Dogga, a dzień póniej na streamingi wjedzie nowy Jeezy.

Mixtape Snoopa i DJ'a Drama "I Still Got It" pojawi się 20 października. Wujaszek poinformował o tym na Instagramie, zamieszczając post, w którym napisał: "C. Day Music for the fans. I still got it." To nie będzie jedyna rzecz, jaką usłyszymy od niego w najbliższym czasie. 9 grudnia na wszystkie platformy zawita krążek Mount Westmore "Snoop, Cube, 40, $hort". Niedawno zapowiedziany został także solowy album "Missionary", w całości wypordukowany przez Dr. Dre. Jego premiera przewidziana jest na listopad.

Jeezy swój mixtape pod tytułem "Snofall" wypuści 21 października. Już dostępny jest singiel promujący to wydawnictwo " I Ain't Gon Hold Ya". To nie będzie pierwsza współpraca Dramy z raperem z ATL. W 2004 w serii "Gangsta Grillz" ukazały się albumy "Trap Or Die" i "Streets Iz Watchin".


FRU
Snoop tu, a zaraz jeszcze z Dre. Pięknie
Komsi
Sprawdzę wszystko i tak z ciekawości, ale Snoop mocno chujnia ostatnio, chociaz BODR było całkiem ok. Jeezy'ego słuchałem dużo w 2010-2013 więc z sentymentu też się przesłucha
jorgen
wtórne gówne i tyle
Miami stick drill
Nie 2 tylko 3 bo jeszcze NBA Youngboy, a Jeezy oby nie zawiódł znów jak na The Recession 2 bo jedynka klasyk a dwójka średniak.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>