Kendrick Lamar myślał czy wydać "Mr. Morale & The Big Steppers"

Kendrick Lamar udzielił ostatnio wywiadu dla W Magazine, w którym powiedział kilka ciekawych słów na temat swojej nowej płyty.

"Otrzymywałem nagrody za poprzednie albumy, czy to wyróżnienia, czy Pulitzer, czy Grammy" - powiedział Kendrick. "Ten krążek jest dla mnie nagrodą dla ludzkości. To jest to piękno, najlepsze uczucie, jakie mogłem mieć. To się przejawia wtedy, kiedy rozmawiam ze swoimi znajomymi, którzy nigdy nie potrafili normalnie wyrażać swoich emocji. Wiedzieli tylko jak to robić poprzez przemoc."

"Teraz dzwonią do swoich matek i ojców i mówią: 'Zraniłeś mnie, to spowodowało, że zamieszkałem z babcią, do czego moja babcia mnie popchnęła, żebym został z ziomkami...' To, że u nich pojawia się możliwość tej komunikacji, jest dla mnie nagrodą."

W rozmowie wypowiedział się też o ojcostwie. "Bardzo często teoretyzujemy na temat bezwarunkowej miłości i nie wiemy, czy jest ona prawdziwa, do momentu aż ją poczujemy. Moje dzieci pozwoliły mi, dzięki ich rozwojowi jako jednostek, odrzucić moje ego i zrozumieć, że one także będą niezależne. To pozwala mi zrozumieć kwestię bezwarunkowej miłości z mojej strony - czy pozwolę im stać się sobą? Czy pozwolę im na doświadczanie życia? To jest dla mnie miłość. I kiedy tak na to patrzę, staram się żyć zgodnie z tymi zasadami. Patrzę pod tym kątem na moją karierę i na ludzi, których spotykam. Czy pozwalam im na bycie sobą bez oceniania ich? Moje dzieci mnie tego nauczyły."

Mówił także o tym, że nie wiedział, czy "Mr. Morale & The Big Steppers" w ogóle się ukaże. "Kiedy byłem już na końcu procesu tworzenia, pomyślałem sobie: 'Może to wypuszczę, a może nie, mogę w ogóle tego nie wydać, to zdecydowanie za dużo.' Myślałem o swoich dzieciach. Jak będą miały 21 lat, albo będą starsze, albo jak będę miał wnuki lub jak już odejdę - ten album może być wstępem do radzenia sobie [z trudnymi, prywatnymi tematami dotyczącymi rodzinnych spraw, zawartymi na płycie - przyp. red]. To jest dla mnie jego piękno."

Kendrick Lamar - Father Time ft. Sampha (Official Audio)

 

Tagi: 

Anonim
Tu nie ma co myśleć fani są głodni ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>