Mata zakazany w swoim dawnym liceum?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-02 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

W kioskach jest już nowy numer Vogue, gdzie znajduje się manifest Maty. W nim raper nawiązuje do relacji ze swoją byłą szkołą oraz jej kadrą.

"Kiedy byłem rozsypany psychicznie w klasie maturalnej, często powtarzałem, że jak tylko skończę liceum, to spalę tę budę - dziś obok niej stoi wielki mural, na którym gram na nosie w stronę gabinetu Pani K. Pojutrze, kiedyś już ukończę studia pedagogiczne, mam zamiar zająć jej fotel, ponieważ uważam, że zarządzanie i reprezentowanie szkoły to idealna praktyka dla osoby, która chce reprezentować i zarządzać państwem. Celuję z tym w rok 2038" - pisze Mata i dodaje - "Jedną z osób, które postanowiły ją stestować była Szanowna Pani Dyrektor mojego Liceum, która wielokrotnie podkładała mi kłody pod nogi i robi to nadal, bo po dziś dzień didżeje, którzy mają grać w Batorym na studniówce, mają niepisany zakaz grania muzyki mojej i moich kolegów z ławki"

***

Mata o "Patointeligencji: "Szczerość jest podstawą hip-hopu" (Popkillery 2020)

Tagi: 

M
Ten bachor jest tak odklejony od rzeczywistości, że to głowa mała. Byłeś rozsypany psychicznie? Byłeś bo jarałeś zielska więcej niż powinieneś, a tu matura - trzeba do nauki siadać! :D To nie zawodówka z profilem monter i rozmonter powierzchni płaskich, tylko - z tego co się orientuję - jedna z lepszych szkół w stolicy. Inni zapierdalają, ty jesteś zjarany aż do problemów psychicznych. Prowadzi jakąś durną wojenkę ze szkołą, którą skończył. Do której już nie chodzi. Problemy bananowca. Sufit już spadł na łeb, jak ojcu. Brałeś pajacu pod uwagę to, że masz chujowe kawałki i dlatego Cię nie grają? Kolejny lamus se rapem pysk wyciera. Ha tfu! Kierwa.
lza
poziom pudelek
M
To zejdź niżej bo to za wysokie progi dla ciebie.
Twoj stary
Zazdrosc pieknosci szkodzi
AZS
M w punkt propsy !
One
Jego rapik jest słaby. Ideologicznie niebezpieczny dla odbiorców. Ojciec bedzie pomagal w sterowaniu sluchaczy do urn wyborczych.
Queldt
Za hajs ojca baluj.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>