O.S.T.R. o Oliwce Brazil: "Szlauf roku"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-01 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

O.S.T.R. na nowym mixtape'ie "042 Requiem" przygotowanym z okazji trasy "120 minut z życia tour" nie gryzie się w język - pisaliśmy już o prześmiewczych linijkach dotyczących Kizo i Young Leosi (a także odpowiedzi Kizo), ale to nie wszystko. Na płycie lecą też ostre słowa w stronę Oliwki Brazil.

W utworze "Potajemnie wk**wiony" słyszymy bowiem:

"Witamy w Polsce ziomy, gdzie każdy na każdego jest potajemnie wk**wiony
Cóż zrobisz, se myślę siedząc przy kawie w szlafroku
Kiedyś lubiłem oliwki, dziś to k**wa szlauf roku
Czujesz nerwy? Ze mną też tak jest
Tak mnie wk**wia, że musiałem jej poświęcić jeden wers
"

Cały mixtape możecie znaleźć jeszcze na nadchodzących koncertach z jubileuszowej trasy. W pażdzierniku 8. O.S.T.R. zagra w Poznaniu, 14. w Gdańsku, 22. w Katowicach a 28. w Krakowie, a trasę zakończy 4 listopada we Wrocławiu. Linki do wszystkich wydarzeń znajdziecie w kalendarzu rapera na FB.

***

Damian Marley - interview: Stony Hill, covering Bob Marley, Nas, funny Jay-Z story, duo with Stephen

xxx1989
Widzę OSTR Zdziadział haha
Arto
Muszę powiedzieć ze jest jakaś tragedia serio nie ma czego słuchać. Mam wrażenie ze każdy w tej chwili może nagrywać hip-hop a dzieciaki i tak to kupią. Wchodzisz na Youtube czy Spotify nowości hip hop na polskiej scenie to ręce opadają.
Andrzej Markiewicz
Ale nie rozumiem w czym jest problem? Na youtubie czy spotify jest tyle samego rapu, że gdybyś wybrał dajmy na to sam rok 94 to może ci nie starczyć życia do sprawdzenia wszystkiego. Naprawdę polecam, muzyki na świecie nagrano już tak dużo, że rzadko kiedy potrzeba nowej, a jest tyle nieodkrytych pereł że szok. A jeżeli mówisz o polskich raperach, może jako trzynastolatek bym się przejął dmuchaniem tego komercyjnego śmietnika, ale już jako 30-latek totalnie mnie to nie obchodzi, nauczyłem się angielskiego i nie czuję wielkiego niedosytu z powodu iż raz w roku wydam słuszne pieniądze na jakiś koncert festiwalowy zamiast chodzić na 12 gównianych polskich celebrytów. Swoją drogą w Polsce są fajne rzeczy, tylko ich nie widać. Polecam np. ekipę Bump - nie pasuje mi do końca ale jest to napewno jakiś początek do poszukiwań. To że dzisiaj rapuje każdy dało nam ten masę utalentowanych MC.
Maciej M
No i jest niedziela wczoraj byłem na koncercie O.S.T.R.( jak zwykle nie zawiodłem się jak zawsze), ale nie o tym muszę ci przyznać rację Arturze jezeli chodzi o 94 wtedy wyszło tyle rapu że sam nie potrafię tego ogarnąć i masz rację życia może mi by nie wystarczyło no że chyba żebym musiał być całe życie singlem który pracuje a w wolnych chwilach albo na wolnym przez całe 24h słuchał tylko rapu no to może ale to chyba nie możliwe a że nieodkrytych perełek jest w h.j to ja wiem bo sam je trochę ale w zalewie tyle muzy co teraz wychodzi nie jest łatwo też ogarnąć tego.
Komsi
Polecam nie słuchać polskiego rapu, polecam ten styl życia
shyshe
serio, rece opadaja
Śmierć wrogom Ojczyzny!
Adam Ostrowski to dobry kamrat jest.Nawet jeśli jeszcze o tym nie wie.
M.
O.S.T.R. zajebiście pojechałaś tą oliwke też nie trawię jej i pocisk z tym szlaufem w cechę.
incoG
Dobrze wiedzieć, że jeszcze jest ktoś, kto mówi szczerze, co myśli. W przeciwieństwie do np. Palucha (proktologa?), który wchodzi każdemu w dupe i myśli, że mu skapnie troche hajpu.
Gm
Ototo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>