On Air Festival już w weekend na Lotnisku Bemowo

ON  AIR to nowy event na warszawskiej mapie festiwali, którego pierwsza edycja odbędzie się między 9 a 10 września na Lotnisku Bemowo. Wystąpią między innymi: Tame Impala, Jamie xx, Jorja Smith, The Kooks, Celeste, Noah Cyrus,  Röyksopp,  Polo & Pan, Tash Sultana, The Comet is Coming, Alexandra Savior, Artur Rojek, Baasch, Kaśka Sochacka, Otsochodzi, Ralph Kaminski, Rubens, Tymek i inni.

ON AIR to mieszanka klimatu londyńskiego Lovebox i legendarnej Lollapaloozy przeniesiona do tętniącej życiem Warszawy. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. On Air przeniesie festiwalowy klimat do tętniącej życiem Warszawy. W miasteczku festiwalowym nie zabraknie także stref chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji. Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji.

Organizatorem wydarzenia jest Follow The Step - jeden z największych i najszybciej rozwijających się promotorów muzycznych i organizatorów wydarzeń live na polskim rynku. Agencja znana jest z wydarzeń takich jak Fest Festival, Undercity, Wisłoujście, Summer Contrast, World Wide Warsaw, cyklu koncertów Lato na Pradze oraz z  popularnych warszawskich klubów - Smolna i Praga Centrum.

Bilety

Link do wydarzenia na Facebooku

Jamie xx - Gosh

Jorja Smith - Be Honest (feat. Burna Boy)

Tame Impala - Feels Like We Only Go Backwards (Official Video)

The Kooks - Cold Heart (Official Video)

The Comet Is Coming - Summon The Fire

Otsochodzi - KFC

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>