Future już jutro zagra na Kraków Live Festival

dodano: 2022-08-18 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Festiwalowe lato trwa w najlepsze, a jutro w Krakowie pojawi się jedna z najważniejszych postaci ostatniej dekady - wychowanek Dungeon Family i kreator autorskiego stylu prosto z Atlanty, Future! Jedni go kochają, inni nie cierpią, ale przez ostatnie 10 lat ani na chwilę nie wypadł z czołówki mainstreamu.

Zresztą oddajmy głos organizatorom:

"Już na początku ubiegłej dekady, kiedy wydawał debiutancki album „Pluto”, Future miał swój własny, rozpoznawalny styl. Charakterystyczny, “mamroczący” rap i melodyjne wokale odróżniały go od innych reprezentantów hip-hopu z Atlanty. Z każdym kolejnym rokiem i albumem rósł w siłę, współpracując z największymi nazwiskami jak Pharrell, Drake, The Weeknd, Kendrick Lamar, James Blake, Kanye West czy Travis Scott, po drodze zdobywając m.in. nagrodę Grammy za kawałek “King’s Dead”. Do dziś Future zgromadził ponad 10 miliardów streamów w samym Spotify, stając się jednym z najczęściej słuchanych artystów w sieci. Wydał serię mixtape’ów i 9 albumów, z których aż 7 z rzędu trafiło na 1 miejsce w USA – w tym najnowszy, wydany w kwietniu “I Never Liked You”."

Poniżej załączamy pełen time-table festiwalu, bilety znajdziecie jeszcze na Livefestival.pl

ATL 1996
Ja osobiście nie mam nic do tego Future, od początku mi nie siedzi nie chcę tutaj pisać czy jest zajebisty czy też nie wiem że istnieje taki artysta ale nigdy go nie uznam za rapera tyle w tym temacie.
Mumble to syf
Pionier rapu, arcymistrz Caz, wyraził akceptację tego stylu, stwierdzając: „Wszystko jest dobrze są z innego pokolenia, robią coś innego, mają inny program, a ich wpływy pochodzą z różnych miejsc”. Pionier funku George Clinton z Parliament-Funkadelic zadeklarował się jako słuchacz mamroczącego rapu, stwierdzając, że „staramy się zwracać uwagę na to, jaka nowa muzyka działa ci na nerwy”. Jeżeli chodzi o Grandmastera Caza to co on powiedział są z innego pokolenia i dlatego ten Future young thugger migos lil durk itd itp to nie jest moje pokolenie nie moja jazda dlatego nic przeciwko temu nie mam nie słucham tego rodzaju muzyki może do młodego pokolenia to dochodzi albo do tej osoby która chcę być na czasie a znam takich ludzi nie prywatnie którzy słuchają takiej muzy np ww artyści czy lil baby itp to ich prywatne zdanie nie neguję tego wręcz przeciwnie ale ja nigdy nie uznam tego za rap. Co do G.Clintona to jego prywatna sprawa to czego on słucha ale dobrze to ujął nowa muzyka a szczególnie te mumble soundclound cloud emo trap drill działa na mnie bardzo wku.....jąco, dlatego nie słucham tego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>