Emilozo i Delto w nowym singlu z wytwórni Pono

dodano: 2022-07-13 15:16 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Label założony przez Pono nie zwalnia tempa i prezentuje nam kolejne nowe twarze. "Niebieskie światło" to już drugi singiel, promujący nadchodzący album Emilozo-Sol0.1. Produkcją muzyczną zajął się Puzon, a klip Video to efekt współpracy Szamocik Produkction i MercVisiOn. W utworze gościnnie pojawił się Delto, który swój singiel (Pogchamp feat. Bambo the Smuggler) również wydał przy współpracy z wytwórnią ESAPE.

O utworze "Niebieskie Światło" i genezie jego powstania wypowiedział się jego autor Emilozo:
"Pierwsze wersy wymyśliłem jadąc za karetką, w której jechała bliska mi osoba. Życie może zmienić się w 5 sekund, wywrócić do góry nogami. Płyta realizowana była w BRUNX, gdzie nagrywał Delto. Polubiliśmy się i zaprosiłem go do wspólnego kawałka: dostał beat z moją zwrotką i wywiązał się znakomicie z zadania. Delto to nowocześnie rapujący reprezentant młodszego pokolenia, który naprawdę potrafi rapować."

Emilozo x Delto - Niebieskie światło (prod. Puzon)

Tagi: 

Elos5
Mój rap niczym blask rac w sektorze oślepia psy by nie po moim torze szły by zgubiły me ślady dla zasady wspomne że je pierdole a trzymają się nas jak dziary skóry Jebac szczegóły zapierdalam bez cenzury jak Ero. Emilozoo mistrz Stary wygasa gry Olsztyn!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>