Kabe i Miszel szykują wspólny projekt!

dodano: 2022-07-08 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Singiel "Dres", w którym Miszelowi towarzyszył Kabe namieszał w tym roku dość konkretnie, pomagając pierwszemu z nich na spory krok do przodu w karierze. Teraz obaj są po solówkach i jak się okazuje... szykują coś wspólnego!

Jak podali na festiwalu Rap Stacja w Sławie (a co wyłapał obecny pod sceną Hype) - jeszcze w tym roku ma ukazać się ich projekt w duecie. Czy będzie to EP czy LP - tego jeszcze nie wiemy. Co powiecie na taki cross?

Miszel ft. Kabe - dres (prod. Premixm)

Tagi: 

Anonim
Dwa kseroboje, jeden Francji drugi UK.
Masakra
Dokładnie, gangusy co wyglądają jakby zajęli się rapem bo nikt z klasy się z nimi nie chciał zadawać. Raz przypadkiem wbili się w obiegówe lolka, po którym zwijali się pod ławką i teraz SMoKEing wweeeeeeddd!
beb
Super. Tylko kim jest Kabe, a kim Miszel? Pierwsze słyszę :p Wolę się nie zagłębiać w te nowe rapowe ksywki, serio, w złym kierunku to wszystko zmierza
Albatros
Malo jeszcze wiecie, jestem jednym z ich beatmakerow. Nie tylko podkłady kupują. Dzisiaj muzyka to biznes, nie ma pasji
Stado baranów
@Albatros Zdaje sobie sprawę, że kupują też wyświetlenia zarówno na Yt jak i Spotify oraz komentarze pod klipami. I zgadza się, dzisiaj to tylko biznes, ale czy wcześniej nim nie był i wciskano nam kit?? Poza tym ELICIE zależy na tym biznesie, nie na tych kukłach, bo to są one tylko środkami do osiągnięcia BARDZO, ALE TO BARDZO olbrzymiego celu, a muzyka jest tylko jedną z zasłon, przed JEDYNĄ PRAWDĄ!!!
Dany
Oho jakiś wszechwiedzący, oświecony, znający jedyną prawdę ancymon nam się trafił.
Stado baranów
Masz coś do dodania czy to już wszystko?
Dany
Raczej nie, z takimi pseudo oświeconymi szkoda rozmawiać
Stado baranów
No, bo wiesz... Chętnie poczytam lub posłucham nowych faktów, gdybyśmy mieli porozmawiać, poszerzanie horyzontów to bardzo dobra opcja w czasach, gdy wszystko Ci te horyzonty zamyka kolego...
Albatros
Mówiłem o kupowanych tekstach. Ale masz rację, uliczny raper reklamuje Biedronkę, czyt. korporacje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>