E-40 wyjaśnia, dlaczego album Mount Westmore został wydany jako NFT

Album Mount Westmore "Bad MF's" miał premierę 7 czerwca, ale fani nie mogli go sprawdzić na regularnych serwisach streamingowych. Płyta wyszła na platformie Gala Music jako NFT.  Do całej sprawy odniósł się E-40.

"Przede wszystkim chcę powiedzieć, że wiem, że jest wielu wkurzonych fanów Mount Westmore. Wydaliśmy album jako NFT, wiecie, dla tej przestrzeni. Jednak uwierzcie mi, wszystkie platformy streamingowe będą miały tę płytę i jeszcze więcej contentu. Piosenki, których wcześniej nie słyszeliście, cały ten pakiet. Bądźcie czujni, pracujemy nad tym. Chcieliśmy spróbować z NFT. Nie zrobiliśmy tego dla kasy, mamy pieniądze. Nie o to chodziło. To jest nowa rzecz, musisz iść z duchem czasu, jeśli nie chcesz, żeby czas wyprzedził ciebie" - powiedział E-40 na spotkaniu z fanami. Całą wypowiedź możecie sprawdzić poniżej.

Płyta "Bad MF's" zawiera czternaście utworów. Wśród producentów znaleźli się między innymi DJ Battlecat, Ant Banks czy ProHoeZak. Jeszcze nie wiadomo, kiedy krążek będzie dostępny dla wszystkich fanów. Na YouTube można na razie obejrzeć klipy do dwóch singlowych kawałków - "Big Subwoofer" i tytułowego "Bad MF's".

Komsi
Iść z duchem czasu? W muzyce oprócz tych dinozaurów nikt z tego nie korzysta xd
Bj
Napisał co w każdym prawie swoim komentarzu pisze xd przereklamowane i zużyte jak guma do żucia
Komsi
Ok boomer xd
Gnur
W doope niech se wsadzą to całe NFT

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>