E-40 wraca z nowym singlem - kolejna płyta w drodze

Legendarny raper z Bay Area szykuje się do wydania kolejnej solówki - po rzadko spotykanej u siebie ponad rocznej przerwie. Z tej okazji wypuścił nowy singiel z gościnnym udziałem jednego z najciekawszych raperów młodej sceny Detroit - Sada Baby.

Kawałek "It's Hard Not Too" to energetyczny banger na bicie DecadeZ'a, producenta, z którym 40 Water współpracuje od lat. Jego muzykę mogliście usłyszeć, chociażby na dwóch płytach z serii Revenue Retrievin: "Overtime Shift" i "Graveyard Shift". Do kawałka nakręcony został klip, w którym widzimy, jak 40 tańczy, w ręce trzymając butelkę alkoholu swojej marki - Tycoon Cognac, a w tle Sada Baby półszeptem rapuje refren "It's hard not too wake up and choose violence/had the mask on way before the virus." Całość do sprawdzenia poniżej.

Kawałek ukaże się na nowej płycie E-40'ego zatytułowanej "Rule Of Thumb". Będzie to trzeci krążek z trylogii Definition Series. Poprzednimi były "The Gift Of Gab" z 2018 roku i "Practice Makes Paper" z 2019. Ostatnim krążkiem w dyskografii rapera jest wydany w 2020 "Terms And Conditions". Płyta została nagrana jako druga część wspólnego projektu z Too Shortem, wypuszczonego z okazji ich bitwy w ramach Verzuz.

E-40 "It's Hard Not To" Feat. Sada Baby (MUSIC VIDEO)

Tagi: 

Jp3
E-40 to świetna postać. Bardzo lubię jego twórczość. Strasznie mnie bawi jego czapeczka w tym klipie. Jego ziomo wybrał taśmę profesjonalną i nawinął chyba bez bitu, ale jak widać to mu nie przeszkadza ^^' Czekanko na płytę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>