Kid Cudi, Denzel Curry i J.I.D w nowym singlu Dot Da Geniusa

Dot Da Genius to producent odpowiedzialny za bit do "Day 'N' Nite" Kid Cudiego. W jego najnowszym singlu oprócz autora trylogii "Man On The Moon" pojawiają się również Denzel Curry i J.I.D.

W kawałku "Talk About Me" Dot zapewnił całkiem ciekawy, lekko mroczny bit, pierwszą zwrotkę i refren ogarnął Denzel Curry, drugie wejście i adliby to robota Cudi'ego, a całość ze swoją stylówą zakończył J.I.D. Do numeru został nakręcony klip autorstwa Cole'a Bennetta, reżysera i właściciela filmy multimedialnej Lyrical Lemonade. Grafiki pojawiające się w teledysku mają odzwierciedlać wersy zawarte w zwrotkach poszczególnych MC's. Dot Da Genius przedstawiony jest jako szalony geniusz oglądający trio z ukrytych kamer.

Wypowiadając się o obecnej fazie swojej kariery producent powiedział ostatnio: "Jestem w muzyce od długiego czasu, rozumiem w jaki etap teraz wkraczam. Świetnie jest w końcu podejmować decyzje, decydować, co wygląda dobrze i przedstawiać swoją wizję ludziom, którzy wspierali mnie przez cały ten czas. Jest tylu dzieciaków, którzy mnie wspierali, więc chcę im dać coś, co będzie dla nich ważne."

Dot Da Genius ft. Kid Cudi, Denzel Curry & J.I.D. - Talk About Me (Directed by Cole Bennett)

Anonim
Dobry numer i dojebany teledysk

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>