XXL Freshman 2022 - znamy skład tegorocznej edycji!

dodano: 2022-06-14 21:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

XXL ruszył z nową edycją legendarnej akcji promującej młode rapowe talenty z różnych zakątków Stanów. Oto wszystkich 12 ksywek wyróżnionych w tym roku, w 15. już edycji tej akcji.

Wśród wybrańców znalazły się trzy raperki - związana z Top Dawg Entertainment Doechii, a także Kali i Kentheman. Oprócz nich wskładzie tegorocznych Freshmanów są Nardo Wick, SoFaygo, współpracujący z Kanye Westem KayCyy, Cochise, Big30, Big Scarr, Saucy Santana oraz Babyface Ray i BabyTron (wybór publiczności), obydwaj reprezentujący stan Michigan.

Bity do cypherów zapewni Wheezy.

2022 XXL Freshman Class Revealed - Official Announcement

Lil sqqa
Jak dla mnie przesyt po prostu, ostatnie XXL dla mnie to 2017, pod względem osób na prawdę zróżnicowanie muzyczne i stylowkowe moim zdaniem
..
kali? zajebiscie mlody kot z firmy
Gnur
same łby
15Rachel
KALI XDDDDDDDD. TO JUŻ USA NAWET Z PL BIERZE KSYWY?
Masakra
Beka, jednego łajta wzięli do tej edycji a zachowania parytetu. Założę się, że najgorzej rapuje. Ahhh jues ten zakłamany kraj...
Anonim
Taka myśl mnie naszła. Przy rozdaniu Oskarów się wkurwiaja, że nikt czarny nie dostaje nagrody (wiem, teraz Will) a rap należy tylko do nich i nigdy żaden biały nie będzie jej częścią czy jakoś tak. Ogólnie chodzi o wykluczenie. To samo na filmach, czarnuch krzyczy, ej Ty białasie. A jak mu biały odpowie, co jest czarnuch, to ooooo kurwa jak on mógł. Zabije cie. Wychodzi z 'niego' taki trochę agresywny debil.
Komsi
Tak, na pewno tacy raperzy jak Eminem, Yelawolf czy Action Bronson są wykluczeni z biznesu ze względu na kolor skóry xD
Anonim
Nie, nie. Chodzi mi o to, że kiedyś Joe Budden powiedział, jak dobrze pamiętam, że tylko czarni, a taki Eminem, to już nie topka rapu. Tylko czarni i chuj, bo to ich kultura. A później się sami wkurwiają, że ktoś ich nie bierze pod uwagę. Np. Jeśli mowa o nagrody filmowe. Jednocześnie uważam, że np. Wiz nie powie, że Eminem nie jest topowym MC, choć sam nadał swojej płycie tytuł O.N.I.F.C.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>