Mata nie zagrał dziś nad Wisłą, bo groziłoby mu 8 lat więzienia!

Pisaliśmy Wam o dzisiejszej informacji Maty, który mówił o problemach z policją przy okazji wczorajszego darmowego koncertu nad Wisłą. Dziś miał powtórzyć show po drugiej stronie rzeki, jednak sytuacja okazała się jeszcze cięższa, a do występu nie doszło.

"Dostałem info, że jeśli się pojawię na plaży to będzie nam groziło do 8 lat pozbawienia wolności za organizowanie nielegalnych wydarzeń masowych" - napisał Mata i dodał, że ryzyko wiązało się też z tym, że wczoraj dużo osób skakało do wody i próbowało dopłynąć do barki, a po prawej stronie Wisły woda jest głębsza i więcej w niej prądów.

Oprócz tego Mata zdradził, że chciał dziś ogłosić specjalną trasę, poprosił też Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego o wsparcie koncertów na Schodkach oraz Stadion Narodowy o zgodę na występ.

Pełne oświadczenie rapera znajdziecie na slajdach poniżej.

Galeria

Tagi: 

Ralph
Jakby nie było w kraju większych problemów tylko powstrzymywać rapera przed pokazaniem się publicznie. To nawet nie był oficjalnie koncert...totalna żenada ze strony policji.
polak
Powiedział że tak bedzie i przyszło tyle ludzi. To chore - przeciez nic nie organizowal, wiec jaka tu mowa o imprezie masowej. No ale wiadomka - pokaz władzy musi byc, bo to Mata, niewygodny dla nich. Juz widze jak Maryla albo Zenek tak by zrobili.... A nie zrobiliby bo im zależy na hajsie i za darmo to oni nie zaśpiewają. Kurski musiałby dobrze zaplacic
No hejt
Nie bronię ani maty ani policji. Ale wiadomo było ze takie wydarzenie przeciągnie masę ludzi. I teraz wyobraźcie sobie żeby pozwolić macie na taki sposób organizacji wydarzenia (wiadomo mówi tylko ze będzie grał a wiara przychodzi ale jednak robi to świadomie). Wyobraźcie sobie jaka to furtkę by otworzyło dla różnych firm, organizacji itd żeby organizować imprezy? Z obejściem wielu obostrzeń które ostatecznie zapobiegaja temu ze imprezy nie kończą się jedna wielka granda stratowaniami itd. Czemu mata nie zorganizował takiej alternatywnie kolejnego dnia imprezy normalnie zgłoszonej itd? A no bo to kosztuje. A kosztuje m.in. Dlatego żeby jutro ktoś nie wpadł na pomysł zablokowania tak centrum miasta

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>