Ghostface Killah i Raekwon w nowym singlu Maro!

dodano: 2022-05-11 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Zapowiedzi MARO dot. obecności członków WU-TANG CLANU na jego autorskim albumie obiegły kilka tygodni temu media muzyczne. Dzisiaj otrzymaliśmy singiel pt. “THROWBACK BOOGIE” z udziałem GHOSTFACE KILLAH oraz RAEKWONA, a ponadto wystartował preorder albumu REJECTS - na CD oraz na klasycznym winylu. Wydanie fizyczne zostało okraszone autorskimi pracami malarzy i grafików, co powoduje, że może stać się graalem dla kolekcjonerów. Premiera albumu zaplanowana została na czerwiec.

Sprawdź też: Maro Music - wywiad: "Redman nagrywał wokale u mnie w Józefowie"

THROWBACK BOOGIE to kontynuacja historii opisywanej na albumie REJECTS, którą rozpoczął poprzedni singiel z udziałem brytyjskiego rapera DEADLY HUNTA. Tym razem jako pomocnik Maro - przemytnika i człowieka od zadań specjalnych, wyruszamy w kierunku wschodniego wybrzeża, by po katastrofie naszego statku kosmicznego trafić na GHOSTFACE’A oraz RAEKWONA, którzy wcieli się w rolę… sprawdźcie sami.

Artystyczną oprawę projektu REJECTS możemy podziwiać na muralu obecnym w Warszawie przy Rondzie Waszyngtona. Projekt reklamowany jest również poprzez kompleks ledboardów w podziemiach Metro Świętokrzyska, a także na ledboardzie w samym centrum Warszawy - przy Rondzie Dmowskiego. Jak zapewnia sam artysta oraz komunikacja projektu Rejects - to nie koniec i wkrótce możemy spodziewać się, że “przejmą” inne lokalizacje.

Przypomnijmy, że fabularny album REJECTS autorstwa MARO - polskiego producenta, został zapowiedziany kilka tygodni temu. Udzielili się na nim artyści z całego świata - poza członkami WU-TANG CLANU - GHOSTFACE’EM I RAEKWONEM - KILLAH PRIEST, DEADLY HUNTA, a także CAPPADONNA, P MONEY - jedna z ikon brytyjskiego rapu, czy pochodząca z Japonii AWICH. Jego koncepcja oparta jest o nowoczesną formę słuchowiska. Przebieg projektu można śledzić na dedykowanym mu profilu Instagramowym - @rejects.tech oraz na profilu artysty - @maromusic1.

TRACKLIST:
1.Nitro
2.The Scrapyard [skit]
3.What you want ft. P Money
4.The Island of Junk [Skit]
5.Never Give Up ft. Deadly Hunta
6.The meeting of Lu [Skit]
7.Killa ft. Lex Lu
8.Brooklyn Temples [skit]
9.Kevlar Monk ft. Killah Priest
10.The Cloud City [skit]
11.Way Up Here ft. Mickey Shiloh
12.The Flight [skit]
13.The Chase ft. P.T. Adamczyk
14.The Hive
15.The Call [skit]
16,Gumdrops ft. Kool Keith
17.The visit [skit]
18.Throwback Boogie ft. Ghostface Killah, Raekwon
19.Back in bussiness [skit]
20.Body Parts ft. Cappadonna
21.The Underground [skit]
22.Kagome, Kagome ft. Awich
23.Deep Dive [skit]
24.10, 9, 8, 7 ft. Murovei
25.The Delivery [skit]
26.WAR ft. Lex Lu [Rejects Edit]
27.Find Me [skit]
28.Time ft. KY & Deadly Hunta

Marek Walaszek (Maro) to kompozytor, DJ, producent muzyczny, inżynier dźwięku. Właściciel Addicted To Music Studios, twórca marki Bettermaker produkującej hi-endowy sprzęt studyjny. Pracuje z muzykami tworzącymi wiele różnych gatunków muzycznych, w tym hip-hop, pop i EDM. Jego umiejętności były wykorzystywane nie tylko przy powstawaniu pełnych albumów, ale także do ścieżek dźwiękowych do filmów, reklam i gier video. Współpracuje z artystami od Angoli po Szwecję i od Bliskiego Wschodu po Jamajkę. Na przestrzeni lat pracował nad wieloma produkcjami, remiksami, miksami i sesjami nagraniowymi, a na liście jego kooperacji pojawiają się takie marki jak Coca-Cola, Absolut, CD Projekt i Voice of Poland, a także artyści m.in. Borixon, Cilvaringz, DJ Mathematics, Flirtini, Jan Serce, Hemp Gru, Margaret, Marina, Dziarma, Method Man, Raekwon, Redman, Vienio, Sizzla, Wiley, WWO i wielu innych. Jego utwory znalazły się na ścieżce dźwiękowej do gry Cyberpunk 2077 oraz w duecie ze Skytechem stworzył międzynarodowy hit - remix utworu Sanah Invisible Dress.

Maro ft. Ghostface Killah & Raekwon - Throwback Boogie [REJECTS]

wh
Z Ławkiem się lepiej dogadaj i rób nowe eFCe.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>