Young Thug i Gunna aresztowani - zarzuty są poważne

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-05-10 14:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Thugger i Gunna zostali zatrzymani razem z 26 innymi członkami YSL. Oskarża się ich między innymi o naruszenie ustawy o przestępczości zorganizowanej (RICO).

Informacje przekazał Michael Seiden z lokalnej stacji telewizyjnej WSBTV z Atlanty. Wśród innych zarzutów znalazły się również działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, morderstwo i napad z bronią w ręku. Young Stoner Life zostało także uznane za gang powiązany z Bloodsami.

Jakby tego było mało, Young Thuga oskarża się o pożyczenie samochodu użytego później w morderstwie w 2015 roku. Poza tym zarzuca mu się wydanie zgody na zlecenie drugiej próby morderstwa YFN Lucciego, przebywającego obecnie w więzieniu w hrabstwie Fulton. Thug i Lucci mają ze sobą na pieńku od lat. Ich beef zaczął się jeszcze w 2017 roku. Dwa lata później Mercedes SUV tego drugiego został ostrzelany, raper wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. W styczniu bieżącego roku został dźgnięty nożem w czasie oczekiwania na proces o morderstwo.

Tagi: 

Miami stick drill
Dopiero załapali że YSL to set bloods, gratuluję. To niestety nie pierwszy raz gdy young thug ma problemy z prawem. A w wielkiej polsce powiedzą że to ciota i wygląda jak pedał a bonus tps jest prawdziwym gangsterem. A tak serio to możliwe że nic mu nie zrobią bo wcześniej przecież znaleźli od ch narkotyków u niego w furze i jakoś siedzieć nie poszedł.
Lil sqqa
Fajne takie newsu z pogranicza rapu a gangsterki, pozdrawiam
Grubinho
Naszym chłopakom brakuje luzu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>