Young Thug lekceważy Andre 3000 - fani nie szczędzą krytyki

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-11-29 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

W najnowszym odcinku podcastu ExpediTIously, który prowadził T.I razem z Bennym The Butcherem, gościem był Young Thug. W momencie, gdy T.I porównał postać Thuggera z legendarną połówką Outkastu, Andre 3000, szef wytwórni YSL przyznał, że nie zna praktycznie jego twórczości i nie zwracał na niego uwagi. Spotkało się to z bardzo negatywnym odzewem ze strony fanów.

Najpierw Thugger przyznał, że nie zna nawet dwóch utworów Andre, co spotkało się z dużym oburzeniem prowadzących. Później raper powiedział, że nie jest nawet otwarty na współpracę z członkiem Outkastu, na co T.I zareagował kontrargumentem, przytaczając jego kooperację z Elton Johnem. Wtedy Young Thug odpowiedział mu tymi słowami: "Różnica pomiędzy Andre, a Eltonem jest taka, że Elton jest typem fana, znał moją muzykę, natomiast Andre lubi jak się go całuje w dupę. Gdy próbujesz dogadać się z Andre, odbiera jego sekretarka."

T.I, po tej wypowiedzi, złapał się za głowę, mówiąc, że Andre jest sojusznikiem raperów z Atlanty i wspiera wszystkich, którzy wypływają na szerokie wody. Thugger odpowiedział na to stwierdzeniem, że autor "Love Below" nie jest dla niego żadnym autorytetem.

Cała sytuacja spotkała się z dużym hejtem w internecie, nawet ze strony zatwardziałych fanów Young Thuga. Nie dziwne, skoro 3 lata temu Andre propsował w jednym wywiadzie rapera, podziwiając go, za jego myślenie poza schematami i kreatywność.

dj hollywood
i to sa ci nowi raperzy zero szacunku dla klasyki zero wiedzy
Anonim
Pierwszy z brzega przykład, NBA Youngboy (newcomer) na ostatnim albumie miał na numer z Lil Wayne a drugi z Snoop Dogg, to jest te zero szacunku i wiedzy.
Lil sqqa
Bo wyane i snoop mają ugruntowaną pozycję i rzesze fanów którzy stoja z nimi, nie nagrali tego z szacunku bo się typem jarają tylko za konkretne siano, i ten układ jest tylko w jedną stronę nagrywa z nimi płacąc im za to i ma dostęp do szerszej publiczności
Anonim
Jak takich przypadków jest dużo więcej i na pewno nie zawsze jest jak mówisz, po drugie NBA Youngboy i tak ma w chuy fame'u więc mu te feat'y wcale tak dużo nie dadzą. A co do szacunku to jakby ich nie szanował to wątpię żeby im płacił za feat'y a oni jakby nie mieli do niego minimum szacunku to też wątpię żeby mu nagrali zwrotki za kwit bo oni tego kwitu maja i tak potąd. Poza tym o Lil Wayne wielu młodych MC się wypowiadało z szacunkiem i go propsowało, a Weezy np. na C5 miał numer z Xxxtentacion, niestety już po śmierci i teraz remixował Pop Smoke'a, dla fame'u raczej tego nie zrobił bo ma swojego potąd. Z Weezym dużo młodych gdzieś się tam zawsze przewija, czy na zdjęciach czy trackach, wątpię że tylko chcą się podpiąć pod jego fame bo niektórzy mają go nawet trochę więcej choć pewnie i tacy są. E-40 ma dużo tracków z młodymi twarzami (w sensie E-40 feat. ...) i nie dziwne w sumie bo gość ma tam taki respect że mało kto mu odmówi feat'u. E-40 - Choices ten klip bym nie powstał gdyby nie miał szacunku, tam się przewijają i starsi i młodsi. Ogólnie mi się zdaje że z szacunkiem tam dużo lepiej niż u nas.
Majk
Może nie wszyscy oczywiście, ale większość nowej sceny rapowej to buraki bez szacunku do starszych graczy.
Real HH 90
Miałem już nie komentować tutaj na żaden temat ale skusiłem się wypowiedzieć na ww temat.Young Thug to nie jest dla mnie żadnym raperem znam innego Young Thuga ale to inna bajka dla wtajemniczonych wiadomo o kogo chodzi. Dla mnie prawdziwy rap z ATL to jest mogę tutaj wymienić: Jim Crow, Gangsta Tribe, Ghetto Mafia, Killer Mike, Bone Crusher, Backbone, Cool Breeze, Jugga The Bully, MC Shy-D, Ying Yang Twins, Kilo Ali, 12 Gauge, Tag Team, Pastor Troy,Ghetto All-Stars, Young Bloodz, 44 Max, The Hard Boyz, Parental Advisory, A-Town Players, Yall So Stupid, Freak Nasty, Sleestack'z, 90 M.P.H., Da Homlez, Pac Da Great, Red Money, Witchdoctor, The Calhouns, Sniper Unit, T - Rock, Causing Much Pain, Micranots, Kool Ace, Adamshame, Kartell, Hitman Sammy Sam, Royal C, Major Bank, Born Dead, GA Grind, Never Again Family, 404 Soldiers, Gamebreaker, NRP, Lost Souls, Dj Kizzy Rock, Mr. Bigg Time, Witches Brew, Mass Influence, Intoxicated, Oomp Camp, Southside Hustlaz, MGD, Drama, i to jest garstka tego co tutaj prezentuje a tego jest wiele i jestem ciekaw bardzo czy ten Young Thug zna chociażby kogoś z tej mojej listy Bardzo Wątpię w To.
Anonim
Nie pomyliło Ci się przypadkiem ze Slim Thug? Bo drugiego Young Thug'a chyba nie było wcześniej. To akurat byś się zdziwił tego co wymieniłeś może nie zna wszystkiego ale kiedyś na instagramie wstawiał jakąś bardzo starą nutę, z 80's chyba i propsował, pisał że duży wpływ na niego to miało, nie pamiętam już dokładnie co to było ale możliwe że coś z twojej listy. Wiec myślę że coś tam zna, a że jest z ATL to myślę też że nie ma opcji żeby nie znał przynajmniej 5 z tej listy no ale nie wiadomo. Starsze rzeczy też lubię ale akurat Young Thug to dla mnie kozak w chuy oryginalny jest chociaż, nie to co polskie kserokopiarki. Peace.
Real HH 90
Anonim nie pomyliłem się wiem kto jest Slim Thug Young Thugg istnieje taki raper pod taką ksywą tylko mi się źle napisało się chciałem napisać Young Thugg i pochodzi z Bay Area i wolę Young Thugg niż Young Thug tutaj mała poprawka z mojej strony. Piszesz że byłbym zdziwiony tym co wymieniłem ja zostaję przy swoim zdaniu i piszę że nawet 5 z tej mojej listy by nie znał nawet jak jest z ATL s twierdzę tak no on wolę nie jest raperem przynajmniej dla mnie a Young Thugg to jest raper sprawdź jego album Young Thugg Thugg Livin z 2003 r.
Anonim
W sumie to nie wiemy chyba że by go zapytać a to nie takie proste. Dzięki, sprawdzę na pewno, tylko ciężko znaleźć ten album ale coś wymyślę. Peace.
02:47 7
Andre STARE czasy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>