Prop Dylan prezentuje album "Bushido Code" na bitach Apollo Browna!

Oryginalnie singiel "Bushido Code" nagrany na bicie Apollo Browna ukazał się prawie rok temu, a teraz szwedzki MC Prop Dylan atakuje pełnoprawnym LP o tym samym tytule. To wydawnictwo to nie lada gratka zarówno dla fanów europejskiego rapu, jak i brzmienia zza Oceanu. Spośród 14 utworów zawartych na trackliście aż 10 wyprodukował bowiem sam Apollo Brown, a dodatkowo na mikrofonie rapera rodem z Borlänge wsparli tacy wymiatacze jak Elzhi, Fashawn, Termanology czy Cosmic z Looptroop Rockers! 

Jak pisze sam Prop, jego piąty solowy album to oda do alternatywnego stylu życia, a także mapa drogowa zabierająca nas w podróż przez ulice jego rodzinnego Borlänge, po południową Europę, aż do miasta Detroit. Pod spodem tytułowy singiel, a także odsłuch całośći przez bandcamp - tam również można zakupić album na CD. // Odsłuch przez Spotify 

A już niedzielę nasz obszerny popkillerowy wywiad z Prop Dylanem! 

Prop Dylan - Bushido Code (prod. by Apollo Brown) (Music video)

90'S
I taki rap to ja w pełni przyjmuje, gość dobrze nawija chociaż pierwszy raz go słyszę produkcja Apollo Brown też do przyjęcia jak zawsze lubię tego producenta z Detroit po prostu pełna dycha.
Miami stick drill
Apollo Brown to ja jestem fanem od dawna, ten białas nie wiem kto to ale może sprawdzę ze względu na producenta.
Shaolin Masta
Myślę że chodzi o to że go nie słyszał wcześniej. Ja też nie ale sprawdzę dla apollo. Pozdro
Marcin Natali

Przyznam, że sam nie znałbym pewnie, gdyby nie zaznajomił mnie z nim Patrick, który sam wychował się w Szwecji, zna tamtejszą scenę i przeprowadził właśnie wspomniany wywiad :)

90'S
Też znam szwedzką scenę rap tą z lat 90 i 00 ale tego gościa jakoś nie kojarzę owszem znam Looptroop Pettera czy Timbuktu ogólnie Szwecja ma dobrych raperów ale trzeba być w temacie jeżeli chodzi o szwedzką scenę.
90'S
Marcin czasami rzeczywiście potraficie mnie zaskoczyć, jaram się tym albumem od Propa Dylana chociaż pierwszy raz go słyszę ale po tym teledysku muszę sprawdzić ten album jeszcze dziś przypomina mi się pierwszy album Gensu Deana Lo-Fi Fingahz z 2012 r. też tym albumem się jarałem jak tym od Propa Dylana na produkcji Apollo Browna który defacto nagrał z Gensu Deanem album w 2021, takie albumy jak ten to jest to co lubię słuchać.
Marcin Natali

Jasne! No Apollo na produkcji to jest dobra zachęta zawsze :D Tu też Prop wybrał naprawdę solidne produkcje od Apolla. Cały album mógłby się ukazać śmiało w Mello Music Group, ale chyba Prop chciał niezależnie :) 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>