Album Roku - zagłosuj (Popkillery 2022)

dodano: 2022-03-25 14:57 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Ponad 300 wydanych płyt, całoroczna dominacja na listach sprzedaży i popularności oraz niezliczone złote, platynowe i diamentowe wyróżnienia. Rok 2021 był dla polskiego rapu naprawdę intensywny. Pora wybrać Album Roku!

To przedostatnia tegoroczna kategoria - na koniec szykujemy dla Was jeszcze coś specjalnego (jeszcze dziś).

Jak z owych 300 premier wyłanialiśmy listę 60 nominowanych krążków?

Podobnie jak rok temu postawiliśmy w tej kategorii na prosty matematyczny model nominacji - członkowie naszego 40-osobowego gremium wysyłali listę swoich top 20. Głosy te przypisane zgodnie z punktacją "1 miejsce - 20 pkt, 20 miejsce - 1 pkt" dały nam pokaźną listę 131 albumów, z których okrągłe top 60 z największą ilością punktów trafiło do grona nominacji, na które głosować możecie poniżej. Płyt jest w sumie 61, bowiem ostatnie miejsce zajęte było ex-aequo - efektem jest lista zawierająca zarówno wydawnictwa mainstreamowe jak te bardziej niszowe.

Czwarta Gala Popkillerów już 26 kwietnia 2022 (wydarzenie tradycyjnie transmitowane będzie na PopkillerTV).

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 14.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich kategoriach.

456
Oj wy to się kochacie lizać po kutasach w tej Warszawie. Każdą nagrodę za hip-hop w Warszawie powinien dostawać Volt.
Chivas
nauczyłem sie przeklinać
ech
Dobór w niektórych kategoriach chujowych rzeczy i brak tych które powinny tam się znaleźć na pierwszym miejscu aż razi w oczy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>