Syn Suge Knighta komentuje przejęcie Death Row przez Snoop Dogga

Jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni w branży muzycznej jest przejęcie przez Snoop Dogga swojej macierzystej wytwórni Death Row Records. Ostatnio w sprawie wypowiedział się syn Suge'a Knighta, założyciela kultowego labelu.

Jacob Knight powiedział portalowi TMZ, że Snoop jako właściciel Death Row Records to "zwycięstwo dla Zachodniego Wybrzeża", które, jak uważa, potrzebuje teraz wygranej po śmierci takich ikon jak Nipsey Hussle i Kobe Bryant. Stwierdził również, że był świadomy procesu kupna wytwórni przez rapera. Sam nawet złożył poprzednim właścicielom propozycję rebrandingu marki, ale nie byli oni zainteresowani.

Przy okazji powiedział, że ludzie stworzyli wrażenie jakby między Snoopem a Suge'em było mnóstwo złej krwi, a to nieprawda, nie ma mowy o żadnej wojnie. Dodał również, że cieszy się z tego, że Death Row znów trafiło w ręce kogoś z Zachodniego Wybrzeża. "Świetnie jest czuć się właścicielem wytwórni, której byłem częścią na początku swojej kariery i w której byłem jednym z pierwszych artystów. To niesamowicie ważny dla mnie moment" - powiedział Snoop Dogg w oświadczeniu prasowym.

Death Row to najważniejszy hip-hopowy label lat 90. na zachodzie Stanów. Tam Snoop Dogg zaczynał swoją rapową drogę i tam też wydał w 1993 roku kultowy debiutancki album "Doggystyle", z którego pochodzą takie klasyki jak "Gin And Juice" czy "Who Am I (What's My Name?)"

Snoop Dogg - Gin And Juice

Snoop Dogg - Who Am I (What's My Name)?

s.
Ciekwe jaki Snoop ma plan na to i z kim będzie to wszystko ogarniał.
BoomBap 90
To dobrze że Snoop Dogg przejął Death Row jestem ciekaw jak to dalej będzie z tą wytwórnią a wracajac do ostatniego albumu Snoop Dogga przesłuchałem ten album i tak w skali 1:10 to daję 4 ale jutro przesłucham sobie jego album Doggystyle 2 (Bootleg) z 2005 na bank będzie lepiej bo są to nieuplikowane numery z 94-96.
456
No ja bym ocenił go trochę wyżej bo to jednak jest niezły album na tle pasztetów które wydawał w ostatnich latach ale rozumiem cię. Snoop jest już po prostu stary i albo mu się nie chce albo najzwyczajniej się nie odnajduje. Ewidetnie brakuje mu dobrego producenta wykonawczego i cierpliwości, np. z ostatnich 4 albumów dało by się uzbierać niezłą płytę 7/10, albo skracając Neva Left o jakieś 40%. Byłem w szoku jak wjechał na "Compton" w 2015 bo Dre wyciągnął z niego starego dobrego pojebanego Snoopa. Trudno spekulować ale gdyby poczekał aż Dre znajdzie dla niego trochę czasu żeby chociaż przesiać płytę i nadać jakiś kierunek napewno powstałby dobry album, a tak Snoop nagrywa już trochè dla siebie. I ma prawo, dla słuchaczy jednak strata.
Tomasss
Tha Doggfathwr i da game is to be sold not to be told to moje ulubione albumy snoopa:)
Outlawz
I tak największą gwiazdą Death Row był, jest i będzie na zawsze 2pac...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>