Jan-rapowanie tłumaczy dlaczego było go mało na "Hotelu Maffija 2"

Część fanów zwracała uwagę, że w "Hotelu Maffija 2" mało było widać i słychać Jana-rapowanie. Janek najpierw odniósł się do rzadkiej obecności we vlogach, a potem - w numerach.

"Ale mało cię we vlogach- nie robię w rozrywce, ja chciałem tylko rapować" - słyszeliśmy w utworze "Pancerz" nagranym przez Janka z Bedoesem i FukaJem. Trochę szerzej do tego tematu raper odniósł się na swoim instastory:

"Niektórzy pytają czemu nie nawinąłem więcej na HM2. Spieszę z odpowiedzią. Od kilku/kilkunastu miesięcy pracuję nad BUFORem. Jestem obecnie na etapie finalizacji tej płyty. Nagrałem na nią już w tej chwili więcej numerów niż na Plansze i Uśmiech ŁĄCZNIE. Do tego mam na głowie inny projekt, który też za chwilę musi być skończony. Na Hotelu nagrałem i tak więcej zwrotek, niż finalnie ujrzało światło dzienne, ale zabierałem je z numerów, bo przestawały mi się podobać. Cieszę się, że mogłem z bliska obserwować powstawanie HM2 i dołożyć do niego swoją cegiełkę, ale jeśli chodzi o MNIE to po prostu nie był najlepszy moment. Dałem tyle, ile mogłem. Pozdrawiam!"

Screen znajdziecie poniżej.

Galeria

Tinman
Janek to bardzo przyjemny punkt na rapowej mapie Polski. Widać, że chłopak ma poukładane w głowie, co jest raczej rzadkością obecnie. Kibicuje mu mocno i czekam na płyty.
Elo elo
No i bardzo dobrze szczerze napisał props za taką postawę
Anonim
SKUTEGO BOBO było najmniej
Czytacz popkillera
Moim zdaniem bardzo dobrze bo skute bo to jednak skute bo ale fajnie nawinął w zielonej szkole z nyplem i beteo
Anonim
Mezo 2.0

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>