Jan-rapowanie startuje z preorderem nowej płyty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-06 14:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po prawie dwóch latach przerwy Jan-rapowanie powraca z nowym albumem, tym razem już bez udziału NOCNEGO. Dziś wystartował preorder albumu "Bufor", który ukaże się w marcu tego roku. Na uwagę zasługuje na pewno ciekawy sposób sprzedaży preorderu, który jest dostępny jedynie w wyznaczonych datach.

Płytę można zamówić jedynie w trzech terminach (06.01, 01.02 i 16.02) na stronie SBM Store. Poznaliśmy również daty trasy koncertowej, która zawita jedynie dwóch miast (01.04 Kraków i 03.04 Warszawa).

"Jan Rapowanie powraca z nowym albumem pt. 'Bufor'. Ta dwuletnia różnica jawi się nie tylko jako naturalna przerwa między kolejnymi wydawnictwami artysty, ale również jako pomost między 'czasem przed' a 'czasem po', który każdy z nas przeżył inaczej. Bo rok 2020 a rok 2022 to niemal osobne światy, na które wpływ miały wydarzenia dziejące się poza naszymi możliwościami kontroli, ale także te całkowicie sterowalne, życiowe, bliskie. 'Bufor' jest płytą o odnajdywaniu się w tej nowej rzeczywistości i przechowywaniu wspomnień pomiędzy etapami. 'Bufor' to album o podróży." - czytamy w opisie nowej płyty.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>