Zeamsone: "Cieszę się, że znów mogę usłyszeć Pyskatego"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-11 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Wydany wczoraj "DeNekstBest Mixtape 2" krzyżuje rapowe pokolenia, czym sprawił trochę frajdy także samym raperom, zderzającym się na trackach z artystami z innych bajek. Zeamsone w rozmowie z VNM'em przyznał, że dla niego samego wyjątkową wartość ma powrót Pyskatego.

VNM organizował w ostatnich dniach serię live'ów na Instagramie @denekstbest, gdzie rozmawiał z gośćmi mixtape'u. Zeamsone przyznał w jednym z tych live'ów, że nie zastanawiał się ani chwili nad przyjęciem zaproszenia, bo sam wychowywał się na rapie V'a - a także na rapie Pyskatego. Myślał też, że po zwrotkach u Ero i Kafara Pysk zgodnie z zapowiedzią przestanie nagrywać, dlatego bardzo ucieszył się mając okazję usłyszeć go w numerze z Biszem, Filipkiem i Fontamem.

W 20-minutowej rozmowie uczestnik 6 edycji Młodych Wilków opowiedział też m.in. jak to się stało, że nagrywa rap od 8 roku życia oraz wskazał "Reprezentuję biedę" Peji i "Uderz w puchara" Sokoła i Pono jako pierwsze utwory, które wciągnęły go w hip-hop. 21-letni dziś raper przyznał też, że najbardziej podobał mu się wtedy klimat w stylu tego na "Materiale Producenckim" Quiza.

Cały zapis transmisji znajdziecie poniżej, a nad nim odsłuch DNB Mixtape 2 - w tym "SERCE" z udziałem Zeamsone (a także Te-Trisa, Winiego i DJ-a 600V) oraz "KUNG-FU" z udziałem Pyskatego (a także Bisza, Filipka i Fontama na bicie Skrywy).

Sprawdź też: VNM, Zeus, Vienio, Siles, FonTam - De Nekst Best Podcast #1 - Hip-Hop oczami 3 pokoleń

VNM, Zeus, Vienio, Siles, FonTam - De Nekst Best Podcast #1 - Hip-Hop oczami 3 pokoleń

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>