Drake w polskim mundurze - komentuje Agencja Mienia Wojskowego

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-02 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Myśleliśmy, że sam fakt pojawienia się Drake'a na scenie w kurtce polskiego wojska jest już newsem, który ciężko "wzmocnić". Tymczasem doczekaliśmy się komentarza z polskiej strony, od Agencji Mienia Wojskowego.

Na profilu AMW znaleźć można klasycznego mema z osobnikiem-bliźniaczo-podobnym-do-Pawbeatsa, zobrazowanego opisem: "Dotarły do nas informacje, że raper Drake na koncercie w Toronto wystąpił w kurtce, która przypomina górę od ubrania ochronnego wz. 128. Wszystkich fanów Drake'a musimy zmartwić, że raper nie kupił jej u nas. Po prostu takich kurtek nie mamy w sprzedaży. Przy okazji, co Drake powinien kupić w AMW, gdyby wybrał się do nas na zakupy?"

Pod postem znalazł się też komentarz, którego autor doprecyzowuje sytuację: "poprawka. To jest kurtka od ubrania ochronnego wz.128A. Drake kupił cały komplet na Ebay, nawet wiem, od kogo (ale nie ode mnie :) ). Zdziwko tej osoby bylo urocze, bo wysyłka szła do Kanady, ale na oficjalne dane Drake'a, więc jak zobaczył fotkę, to skojarzył, komu sprzedał." na co Agencja odpisała "Poważnie? No to niezła akcja. Skołuj nam adres, to mu wyślemy gift packa z AMW ;)"

Poniżej wspomniany post, a pod nim kilka zdjęć Drake'a w ubraniu naszego wojska.

Sprawdź też: Drake vs Kanye West - kto wygrał w starciu głośnych premier? (Gremialnie)

Galeria

Tagi: 

KRS-One
Ale news. No bez jaj.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>