Drake wyszedł na scenę w... Mundurze Wojska Polskiego

dodano: 2021-12-01 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 13)

Widzieliśmy już nawiązujące do Polski sceniczne stroje raperów, którzy nas odwiedzali... ale takiego widoku się nie spodziewaliśmy. Co innego bowiem zagrać w Warszawie w koszulce reprezentacji Polski, a co innego wyjść na scenę w rodzinnym Toronto w Mundurze Wojska Polskiego!

A taka sytuacja miała miejsce wczoraj - Drake zaskoczył grającego w Kanadzie Giveona i wyskoczył, by go uściskać, po czym zniknąć. 26-latek wyrażał potem w social-mediach wielką radość z tej niespodzianki.

Poniżej video z tego niecodziennego momentu, a pod nim kilka zdjęć.

Przypomnijmy, że Drake niedawno wydał album "Certified Lover Boy", który odsłuchacie tutaj.

Sprawdź też: Drake vs Kanye West - kto wygrał w starciu głośnych premier? (Gremialnie)

Galeria

Tagi: 

Anonim
Bomba! Kolejny polski sukces na arenie międzynarodowej!
Anonim
Nie mogę zrozumieć o co mu chodziło i chyba żadnych wyjaśnień się nie doczekamy. Zaraz w tvp powiedzą że to żeby wyrazić wsparcie dla premiera matełusza morawieckiego (tfu) broniącego bohatersko europy przed potężną inwazją złych arabów w sile 6 tys. którzy gdyby nie wielka polska to przejęli by władzę w całej europie.
Do anonima
Idź poszukać mózgu w lesie
Zetes
A może żeby wyrazić wsparcie dla Tuska ?
Erni
Pewnie popiera Mateusza zwanego Pionkiem, a ten zaraz stwierdzi że zna Drake'a i to jego ziomal ze studiów.
Anonim
Tusk teraz nie rządzi więc bez sensu twoje domysły. Zresztą zgodnie z logiką pisowców to jakby chciał wyrazić wsparcie dla tuska to by wyszedł w niemieckim mundurze. xd
Banan z wotu
Jak chciał koniecznie założyć mundur to mógł jakiejś prawdziwej armii a nie wojska wielko polskiego które wytrzyma 3 dni w przypadku ataku któregokolwiek z sąsiadów wielkiej polski.
Hahaha
3 to max, ja daje jeden
Jałokim.
Nie wiem czy to spoko, wymieśmiewać wosjko własnego kraju. Prawda jest taka, że nawet jakby wytrzymali 3dni to poświęcaja własne życie dla Ojczyzny. Ale spokojnie, dorośniesz to zmądrzejesz.
Anonim
Ale ja nie wyśmiewam tylko pół żartem pół serio zwracam uwagę na problem. Zresztą tam jest dużo normalnych ludzi ale też dużo nie przyjemnych z fałszywym poczuciem swojej wyższości na innymi. Dużo takich osób jest pierwszych do wyśmiewania innych armii a gdy się okaże że nasza ma dużo mniejszą wartość bojową to już tacy chętni do poprawy sytuacji nie są.
gutski
Drejk ma fity z demobilu po prostu
jorgen
ludzie tu nie chodzi o Polske tylko o tego projektanta, który zmarł Virgil Abloah, zobaczcie na instagram Drake`a jego ostatnie fotki z nim, tam są w mundurach moro a Abloh ma czapkę z napisem Irak
Bolek
Niech tylko TVP Info się dowie, to będzie to latać na pasku na okrągło

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>