Fu wjeżdża z "Turbodieslem" - singiel i zapowiedź nowego solo

Fu nie zwalnia tempa i po dwóch latach wraca z dziewiątym solowym albumem. Dostaliśmy singiel "Turbodiesel" i zapowiedź tego, co nas czeka na płycie.

"Po dwóch latach przerwy powracam z mocnym i energiczny numerem "Turbo Diesel" pod muzykę Wowo. I niech was nie zwiedzie tytuł ponieważ nie jest, to numer o autach, lecz to jest przenośnia do turbo doładowania zwiększającego wydajność i tak właśnie zadziałała ta nazwa na moją wyobraźnię również przy nagrywaniu tych zwrotek - Turbo Rap bez zamuły. Jest to street singiel video i zarazem tester tego, co będzie znajdowało się na tym albumie.
Album będzie nosił nazwę "Personality II" nazwa z, którą się identyfikuje określa moją osobowość i charakter. W każdym razie album ten będzie kontynuacją poprzedniego albumu Personality ponieważ uważam, że nie powiedziałem ostatniego słowa na tym poprzednim albumie zabrakło jeszcze kropki nad i... Na serio nagrywam ten album bez stresu i jakichkolwiek oczekiwań z Waszej strony. Krótko mówiąc prawdziwe, trafne i konkretne mocne szczere teksty i bez ceremonii i ograniczeń co można, a czego nie można. Zawsze byłem stanowczy i nie zważając na nic zawzięty w tworzeniu rapu i nie chce już wam nic udowadniać w tej kwestii. Czekajcie na album "Personality II" wiosna 2022! Bawimy się korzystamy z życia i wrzucamy na luz! Dziękuję za uwagę i pozdrawiam moi ludzie! Zdrówka! Pokój!" - pisze Fusznik.

FU TURBODIESEL (Prod.WOWO)

Tagi: 

H
ale chujowy bit (sorry)
Fr
To sobię zwolnij
Anonim
Chyba z taborem cyganów a nie turbodieslem.
Anonim
A sorry to fu a nie jongmen... Ale też whack niemiłosierny.
Killarmy
Bit nie za ciekawy, popowy. Ale Fu dobrze nawija. Oby ten album nie był padaką jak personalisty-najgorszy album fusznika, nie szło go słuchać.
cbacrew
Jak Ty z jednej strony słuchasz killarmy a z drugiej dla Ciebie fu dobrze nawija to bym radził się zastanowić nad sobą...
Cop robo rap
gdzies widzial nazwe i pomyslal ze to jakis oddzial komandosow z fu i jongmenem na czele, innej opcji nie widze
Szkoda
wszyscy idą w disco. Pono jeszcze mi się podoba , Rysiu też. W USA syf podobny jak w polsce - autotune. Czekam na album Pusha T i Peji. Poza tym to szambo
Rakim
Peji album pewnie taki sam jak 5 ostatnich na jedno kopyto.
cbacrew
Nadal lepiej niż pdf z albumem disco polo
Anonim
Album będzie nosił nazwę "Personality II" nazwa z, którą się identyfikuje określa moją osobowość i charakter. Przecież Personality dokładnie to znaczy!
Anonim
Bardzo dobry track ! Daleki od tego chłamu co teraz wychodzi... Czekam na ten album ! Personality II !!!
Anonim
Bit mocny, mroczny uliczny trap kozacko Fusznik leci na takich trapach. Numer sztos. Zapowiada się kolejny zajebisty album w dyskografi Fu
90'S
Szczerze pisząc tu to nie mam ani jednej płyty Fu, lubię go jak i cały Zip Skład Ziperę chociaż ostatni utwór z Sokołem nie podszedł mi chociaż przesłuchałem jego album chyba 5 razy to tylko ten utwór mi nie siadł, ale wracając do tematu Fu utwór ok dobry na tle tego całego Gówna co wychodzi w Polsce teraz.
Ofak
Pomieszanie kizo z uj wie czym....
Djsjdj
Ale tutaj wieśniaki siedzą wasze informacje na temat Rapu kończą się Kurwa na Kizo i Jongmenie... wstyd i hańba... Fu styl nie do podrobienia bit zainspirowany Francją... Ale co wy tam Kurwa szczyle wiecie..
90'S
Wieśniak i szczyl napisał ten co się na rapie zna twoja wiedza kończy się na polskim rapie i tyle szczylku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>