Wini ostro wyjaśnia prankstera udającego, że bije kobietę

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-19 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Kontrowersyjny youtuber tym razem miał pecha - trafił na Winiego, który w ostrych słowach skomentował jego działania.

Kanał "Prawdziwa Dynamika Interakcji" publikuje pranki, w których prowokuje różne tematy społeczne. W nowym filmie wciela się w rolę faceta, bijącego swoją kobiete w miejscu publicznym. Wykorzystał w tym celu manekina, a film miał za zadanie ukazać reakcje przechodniów na całą sytuację. Jedną z osób, które to zobaczyły był Wini - zatrzymał się on i zwrócił uwagę parze, spytał też czy pomóc dziewczynie: "Źle to wygląda jak wy krzyczycie do siebie. To przejaw agresji, ty bijesz dziewczynę. Koleżanko wszystko ok?" Gdy zobaczył, że to prowokacja to nie gryzł się w język:

"Co ty odpier***asz? Co to jest do k***y nędzy? Czemu odpier***asz takie gówno? Jakiś frajerski prank? To jest gówno stary co ty robisz. Jeżeli to wpi*rdolisz ze mną, to cię po prostu podam do sądu" – mówi Wini.

W pewnym momencie rozpoznał on też youtubera, z którym rozmawiał: "Ja ciebie czaję, ty robisz takie ch*jowe rzeczy. Robisz takich gówien całą masę. Nie życzę sobie zobaczyć się w jakimś pi*rdolonym Youtube, żeby było jasne. To jest amoralne gówno, a ty nie jesteś żadnym socjologiem. Przemyślcie ludzie co wy robicie. Pseudofrajerski prank"

Skąd tak ostra reakcja Winiego? Otóż takie prowokacje sprawiają, że osoba, która zatrzyma się by udzielić pomocy następnym razem może być już zniechęcona i uważać, że znów ktoś 'robi sobie jaja' - i nie pomoże wtedy, gdy jej wsparcie byłoby ważne.

Poniżej publikujemy reshare Lil Konona z wyciętym fragmentem z udziałem Winiego, cały film znajdziecie na Youtube. Na dole także opublikowany u nas niedawno wywiad Hirka Wrony z Winim.

Wini - wywiad: "Świat odpycha prawdę, a ja mu o niej przypominam"

Tagi: 

s.
No i dobrze, jebać te marne pranki. W zasadzier to powinien na wstępie, bez gadki, zacząć od luja z otwartej a potem mu nawrzucać :)
90'S
Wini miał tu całkowicie rację kurwa jakiś spedalony youtuber robi takie akcje kurwa co za GÓWNO JEBANE PRANKI ale co się nie robi żeby stać się sławną osobą w internecie TFU TFU TFU
Non
Czy tylko ja mam wrażenie że to było ustawione? Hmm Wini jest dobry w akcje promocyjne. Wiem też że kiedyś mówił o tym pransterze w jakiejś rozmowie, może ten się do niego odezwał? Dla prankstera to tez ekstra wyświetlenia. Zobaczymy czy go faktycznie poda do sądu, jeśli tak to cofnę moje słowa.
Rakim
Wini jak na prawilnego rapera przystało, odrazu wyjechał z sądem.
Anonim
Wini jak się zagotował aż słowa mu się pomieszały ,,pseudofrajerski prank" chyba powinno być po prostu frajerski prank albo frajerski pseudoprank haha nie mogę z tego słowa, mam nadzieję że za jakiś czas pseudofrajerski znajdziemy w słowniku. Bez spiny Wini spoko typ tylko ze słowa beke walę.
RUUUUUU
CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O PRANKACH PODCIEPIE AHAHAHHAHA
KOZIBOBEK
CZYM TY SOBIE DUPE ZAWRACASZ WINICJUSZ

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>