Berner i Future w pierwszym singlu z "Gottiego"

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-18 15:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Bernera "Gotti". Raper właśnie wypuścił pierwszy singiel promujący krążek.

Gościnnie w "Draped Up" pojawia się nie byle kto, bo sam Future. Oprócz niego na płycie usłyszymy takich artystów jak: Benny the Butcher, Rick Ross, Nas, Jadakiss, Kevin Cossom, Rod Wave, Conway the Machine, Styles P, Ty Dolla Sign, Wiz Khalifa, Cozmo, Ryn Nicole, Millyz, Janelle Marie i Madeline Lauer. Premiera "Gottiego" już 3 grudnia.

Płyta wchodzi w niełatwym dla Bernera czasie. Raper poinformował niedawno, że walczy z rakiem. "Najbliższe miesiące będą skupiały się na najmocniejszym, jak to tylko możliwe, starciu z tym tematem. Także na spędzeniu czasu z moją rodziną, ukończeniu albumu i planowaniu najbliższych posunięć Cookies" [marki marihuanowej, której Berner jest właścicielem - przyp. red.] - powiedział raper.

Berner - Draped Up (Official Visualizer) ft. Future

Tagi: 

Miami stick drill
Niezłych se gości Berner ogarnął, ale tajemnicą nie jest że cieszy się tam sporym szacunkiem, nagrał z Young Thug'iem zanim to było modne. Ten track nawet niezły ale Future go zjadł.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>